İki şehir arası motor önerisi

Edmond dantes

Kilopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Dijital Tasarımcı
Arkadaşlar merhaba, ben Izmit'te ikamet etmekteyim. İstanbul'da yeni bir iş buldum ancak oraya taşınmak bana çok da mantıklı gelmedi. O yüzden düzenli bir şekilde haftada ortalama üç defa günü birlik Kocaeli İstanbul arası seyahat etme kararı aldım bana motor önerisinde bulunabilir misiniz? Motor tecrübem çok yok diyebilirim. Beni uzun süre götürecek yolda bırakmayacak bir öneri olması gerekiyor.

Ekipman ile 30 bin mi? Ekipman da motor kadar önemli. Uzun yolda baymaması için nispeten yüksek cc motor olmalı. Önceden olsa çeşit daha fazlaydı artık malum fiyatlar hiç olmadığı kadar yüksek. Şöyle bir baktım malum siteye içim karardı.

E

Ekipman ile 30 bin mi? Ekipman da motor kadar önemli. Uzun yolda baymaması için nispeten yüksek CC motor olmalı. Önceden olsa çeşit daha fazlaydı artık malum fiyatlar hiç olmadığı kadar yüksek. Şöyle bir baktım malum siteye içim karardı.

Ekipman hariç düşündüm. 250 falan düşünüyorum altı olmaz zaten.

İnazuma öneririm. Kmsine bakmayın çok dayanıklı bir motordur. Ama alacağınız motor kesinlikle bakımlı olsun. Ve KESİNLİKLE kaskın, korumalı botun, eldivenin, montun ve kevlar kotun olsun. Daha geçen hafta 15-20 gibi bir süratle düştüm. Ekipmanı ihmal ettiğim için her tarafım yüzüldü.

Geri
Yukarı