Şehir içi sürüş için bisiklet önerisi

Zaten elimde her Salcano bayisinden alabileceğiniz bir bisiklet var. Zamanında 500'e almıştım. Dağ bisikleti düşünüyordum (merdivenden inmeyi, yüksek yerlerden atlamayı severim.). Fakat daha sonra dağ bisikletinin tekerlerinden dolayı daha çok yoracağı tarzında bir yazı okudum. Daha sonrasında yol bisikletine karar verdim. Fakat elimde kalır kullanamam diye korkuyorum. Klasik Antalya yolunda süreceğim işte. Konyaaltı, markantalya falan.

Zaten elimde her Salcano bayisinden alabileceğiniz bir bisiklet var. Zamanında 500'e almıştım. Dağ bisikleti düşünüyordum (merdivenden inmeyi, yüksek yerlerden atlamayı severim.). Fakat daha sonra dağ bisikletinin tekerlerinden dolayı daha çok yoracağı tarzında bir yazı okudum. Daha sonrasında yol bisikletine karar verdim. Fakat elimde kalır kullanamam diye korkuyorum. Klasik Antalya yolunda süreceğim işte. Konyaaltı, markantalya falan.

Siz bence şehir bisikleti alın yol bisikleti ile merdivenden atlamanız durumunda jantlar tosta dönecektir.

Zaten yol bisikleti ile atlamam ya o kadar da değil :D. Fakat biraz da hız tutkunuyum belki hoplayıp zıplamak yerine hızlanmanın zamanı gelmiştir.

Hocam tam size göre böyle dümdüz hafif yokuş aşağı ve boş olan bir yolda yol bisikleti ile hız yapmak kadar keyifli bir şey varımdır acaba.

Klasik Antalya yolunda süreceğim işte. Konyaaltı, markantalya falan.
Sadece yolda sürecekseniz alınır o zaman. Kaldırımda sürmek bile rahatsızlık veriyor çünkü. Tabi bi süre sonra bu rahatsızlıklara alışıyorsunuz. Çünkü çoğu yol bozuk. Ben de Konyaaltı'na gidip sürerim haftada 2 kere falan. Sorun yaşamıyorum.

Geri
Yukarı