Şehir içinde Suzuki Samurai nasıl olur?

200 bin TL'ye samurai bulunur. 100 de masraf etsen 300 bin bütçede samurai nasıl olur? Daha çok şehir içi kullanılacak.

@lynch01

Şehir içinde neden Safari arabası kullanasın ki anlamış değilim aile arabası istiyor ve off road değil yani 4matic 4Motion gibi teknolojilere sahip sedan hatcback hot hatch arabalara bakmamız gerecek hem emisyon oranları için hem de donanım ve konfor için. Bahsettiğiniz samurainin şanzımanı değişik bir şey ve traktör gibi araba tamamen Safari için yazlık kullanımlara uygundur ve donanımı yoktur bile bir müzik dahi açamazsınız. Bilmem anlatabildim mi?

1.3 motorun zayıflığı hariç zevkli olur. Tarz olarak dikkat çeker. Ama masraf konusunda acımayabilir.

Şehir içinde neden Safari arabası kullanasın ki anlamış değilim aile arabası istiyor ve off road değil yani 4matic 4Motion gibi teknolojilere sahip sedan hatcback hot hatch arabalara bakmamız gerecek hem emisyon oranları için hem de donanım ve konfor için. Bahsettiğiniz samurainin şanzımanı değişik bir şey ve traktör gibi araba tamamen Safari için yazlık kullanımlara uygundur ve donanımı yoktur bile bir müzik dahi açamazsınız. Bilmem anlatabildim mi?

Yazın gezicem hocam, kendim için. Hafta içi de okula giderim en fazla günde 15 km kullanırım.

Diğer konuyu açan ben değilim, sanırım karıştırdınız:)samurai tarzı araç bakıyorum. Fiyat olarak uygun oluyorlar.

Hocam tamamen kafam karıştı ya benim olayı yeni anladım. Turistik yerlere gitmeyecekseniz Safari aracına gerek yok bence. Cabrio da tatmin edebilir sizleri.

1.6 Tofaş motoru takarak kullanılabilir bence, kapı döşemelerine ve koltuk altına da ses sistemi döşenebilir.

Böyle bir kılıf uydurulabilir ama ne sıkıntısı olur bilmiyorum.

Tofaş motorunun olabilmesi için yürüyen aksam da değişikler yapılması gerekir ve proje arabasına döner iş tamamen maliyet.

Yeni konular

Geri
Yukarı