Şehir Kurma Oyunu tavsiyesi

LeonS.Kennedy

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Age of Empires tarzı Şehir kurma oyunu arıyorum.
Online olmayacak.
İçinde insanlar olacak; Mobil oyunlardaki gibi sadece Evlerden ibaret olmayacak-Travian gibi olmayacak yani-.
The Sims oyununun Age of Empires hali gibi işte.

Age of Empires gibi olsun derken kastiniz orta cag savas oyunu tarzi ise Stronghold Crusader oyununu onerebilirim favori strateji oyunumdur. Kale kurup istediginiz sekilde sehrinizi de yapabilirsiniz.
Age of Empires'ten kastım mesela kale kurarız, işçi çalıştırırız falan. Oyun motorunu kastediyorum yani, orta çağ olmasın :)
Cities Skylines? :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Online değil demi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
32Bit desteklemiyormuş. Başka yok mu?

Son düzenleme:
Screenshot_24.png

Sevdiğim oyunlardan biri. CC eklentisini mutlaka ekleyiniz.

Türkçe dil desteği mevcut mu hocam bu oyunun? Biraz Youtube'dan baktım hoşuma gitti, almayı düşünüyorum. Steam üzerinde Türkçe dil desteklenmemektedir diyor ama Youtube videolarında Türkçe oynanış mevcut. İnternetten indirilen Türkçe yamalara da pek güvenim olmuyor. 🙂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı