Şehir RPG oyunu için fikirler

orcnaydn

Hectopat
Stardew Valley tadında Şehir'de geçen bir oyun yapıyorum, şu anda temelleri atmaktayım. Sizinde fikirlerinizi almak istedim, öncelikle sormak istediğim konu, nasıl para kazanabiliriz, ilk düşüncem Stardew Valley'deki gibi tarım yapmaktı ama sonradan şehir'de olduğumuz için olumsuz baktım. Eğer sizinde fikirleriniz varsa ( sadece para kazanmak değil, başka fikirlerde olabilir şu özellik olsa daha güzel olur vb) yorumlarda bekliyorum, iyi günler dilerim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Stardew Valley tadında Şehir'de geçen bir oyun yapıyorum, şu anda temelleri atmaktayım. Sizinde fikirlerinizi almak istedim, öncelikle sormak istediğim konu, nasıl para kazanabiliriz, ilk düşüncem Stardew Valley'deki gibi tarım yapmaktı ama sonradan şehir'de olduğumuz için olumsuz baktım. Eğer sizinde fikirleriniz varsa ( sadece para kazanmak değil, başka fikirlerde olabilir şu özellik olsa daha güzel olur vb) yorumlarda bekliyorum, iyi günler dilerim. :)
NPC'lerden görev alarak olabilir, oyuna mağaralar eklenebilir ve her mağara temizlendiğinde şehir yönetimi ödül verebilir, ayak işleri yaparak olabilir (arkadaşıyla kavga eden küçük bir çocuk senden onu döversen altın vereceğini söyleyebilir, ama eğer döversen ailesiyle başın belaya girebilir, bu derecede absürd) gibi şeyler. saçmaladım baya ama içinden seçip kendi süzgecinizden geçirip alabilirsiniz. Bu arada 1 sene olmuş, umarım devam ediyorsunuzdur.

Yeni konular

Geri
Yukarı