Şehitlerimiz mi var?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@uğur1969 VPN programları ile girilebiliyor fakat yasadışı gibi duruyor şuan (bende giriyor fakat çok yavaş), ülkecek hazır olmalıyız en kötü senaryoya, umarım şehitlerimizin kanı yerde kalmaz.

Az önce gazete sitesinde gördüm. Obüs atışlarına başlanmış.

Son düzenleme:
Rus medyası Rus savaş uçaklarına, Türk askerleri tarafından güdümlü füzelerin atıldığını yazıyor. Aynı şekilde Türk medyası Rus savaş uçakları tarafından Türk askeri vuruldu haberi yapılıyor. O lanet olası yerde ne oluyor bilmiyorum ama, Ankara şu an acil bir toplantı kararı almış ve ciddi bir görüşme yapılıyor. Bu gece çok ciddi şeylerin olacağını düşünüyorum. Umarım Türk-Rus savaşı veya çatışması çıkmadan bu işler çözülür. Suriye halkı sağa sola kaçacağına ülkesi için direnseydi böyle bir pisliğe bulaşmayacaktık. Zafer kaçınılmaz. Oraların kontrolünü ele alacağız ama, ülkemizde çoğu eve ateş düşecek. Suriye hava sahası tamamiyle Rusya'nın kontrolü altında. Hava sahasını kapatmışlar ve bizim uçaklarımız orada operesyon yapamadığı için, obüsler ile vuruyoruz. 100'e yakın şehidimizin olduğu çok yüksek ihtimalle doğru. Sayıları azaltarak yavaş yavaş söyleyeceklerdir. Bütün şehitlerimizin yakınlarına tüm kalbimle sabır dilerken, Suriye ve ülkesinden korkak bir fare gibi kaçan Suriye halkına da, binbir bela diliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı