Son haftalarda verdiğimiz şehitlerimizin haberini yapan kanal var mı?

KenanBulutE

Hectopat
05.11.2023 tarihinde Sözleşmeli Er. Samet BEKTAŞ.
22 yaşında toprağa verdik şehidimizi 22!

06.11.2023 tarihinde Sözleşmeli Er. ONUR ÖZBEK.
Zeytin Dalı Harekat bölgesinde silah kazası sonucunda şehit düştü ve 25 yaşında toprağa verildi.

Ama biz dilanıyla polatıyla uğraşmaktan iki şehidimizin haberini bile okuyamadık, duyamadık. Sofrada yemek yerken S. Er Samet Bektaş'ın şehid düştüğünü Telegram'dan gelen bildirimle öğrendim, oturdum haber kanallarında alt yazıları takip ettim. Bakın alt yazı diyorum anlayın yani o kadar umudum yok yani bunların Şehid haberi vereceğine. Alt yazı bile geçmedi ve ardından cidden şaka gibi bir an yaşadım, ciddi ciddi dilan polat haberleri böyle peş peşe, görmeniz lazım yok dilan şunu demiş, yok polat bacak bacak üstüne atmış, yok anası bunu demiş yok cart curt. Boğazımdan geçmedi yemek, gözlerim doldu acayip bir sinir ile doldum, neyse yazacak başka bir şey bulamıyorum, yazacağım çok şey varda aslında ban yemeyelim şimdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok haklısın hocam ne denir ki bu üzücü duruma bilemiyorum artık şehitlerimizin haberi normal hale geldi kimse umursamıyor anmıyor ne hale geldi ülke şu dolandırıcı sahtekar hırsıza millet ne meraklıymış dillendirmeye bunun en büyük suçlusu tabii ki reis denen şahıs başta olmak üzere yayın organları şehitlerimizden nasıl af dileyecek bilemiyorum.
27750493_414614385651680_8730317486184697639_n.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı