Seidon 120v AMD AM 4 uyumlu mudur ?

dümenci

Hectopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Evet arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi uyumlu mudur ? Ben CoolerMaster sitesinden baktım AM4 desteklediğini yazıyor ama yine de konuyu açmak istedim. Resimde görüldüğü gibi uyumlu yazıyor.
IMG_0099.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, yeni üretilen ürün kutularının içine Am4 kit koyulup öyle satılacak, şuan ülkemizde stokta olanlara ve yeni satılacaklara ise bu Am4 kit verilecek ve uyumlu olacak.

Son düzenleme:
Merhaba, yeni üretilen ürün kutularının içine Am4 kit koyulup öyle satılacak, şuan ülkemizde stokta olanlara ve yeni satılacaklara ise bu Am4 kit verilecek ve uyumlu olacak.

Teşekkür ederim cevabınız için. Ben yurt dışındayım, Fransada yaşıyorum. Resmi sitesinden edindiğim bilgiye göre yakında kit upgrade çıkacakmış. Ama büyük bir ihtimal ben onu 2. El satıp 240mm lik radyatörlü fanlardan alacağım.

resmi sitede hyper 212 evo için kit ücretsizdi, sadece kargo ücreti isteniyordu fakat ödemesini yapamadığım için alamadım, en azından havale ile alışveriş ile düzgünce uluslar arası IBAN numarası verilseydi şimdi çoktan işlem tamamdı. Resmi olarak Cooler Master yetkilisi iseniz bu kitler için bir çözümünüz olacakmı? birde biz şimdi herhangi bir yerden aldığımız hava veya sıvı soğutmalarda eski stokta olsa am4 uyumlu cooler master ürünlerini alabiliyormuyuz?

resmi sitede hyper 212 evo için kit ücretsizdi, sadece kargo ücreti isteniyordu fakat ödemesini yapamadığım için alamadım, en azından havale ile alışveriş ile düzgünce uluslar arası IBAN numarası verilseydi şimdi çoktan işlem tamamdı. Resmi olarak Cooler Master yetkilisi iseniz bu kitler için bir çözümünüz olacakmı? birde biz şimdi herhangi bir yerden aldığımız hava veya sıvı soğutmalarda eski stokta olsa am4 uyumlu cooler master ürünlerini alabiliyormuyuz?

Seidon ve diğer modellerin kitleri haftaya satışa çıkacak, şuan stoklara geldi. Seidonun Türkiye'den alınmış faturasını ibraz edip İtopya.com dan kargo dahil 15 tl ye kiti alabilirsiniz.

Seidon ve diğer modellerin kitleri haftaya satışa çıkacak, şuan stoklara geldi. Seidonun Türkiye'den alınmış faturasını ibraz edip İtopya.com dan kargo dahil 15 tl ye kiti alabilirsiniz.

Hyper 212 evoyu amazondan aldım, itopyayı gördüm ama buralardan bir faturam yok maalesef, kiti normal satarlarsa kargo ya vereceğim niyetine alabilirim yalnız kendi resmi sitesindeki alışveriş durumunu geliştirmeleri lazım. Yeni alınan soğutucular içinde kit satın almak zorundamıyız yoksa kesin içlerinde kit varmı diye sormuştum aslında.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı