Seidon 120V Sıvı soğutmayı değiştirmeli miyim ?

EntropicDeath

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar amd fx x8 8350 işlemcim var. Ve yaklaşık 2 aydır cooler master seidon120v kullanıyorum ses kafama tak etti. Değiştirmeye karar verdim aldığım Mekan'a gittim thermaltake nic c4 alacağım dedim hava soğutma dedim. Herkes 3-4 milyara sistem topluyor hiç seidon120v görmedim dedim demekki kötü dedim. Benim alacağım hava soğutucu yıne aynı fıyat seıdon ile 160 tl fakat degıstırırsem benim vereceğim seidon120v yarı fiyatına dusucek ve ustune ılave edıp hava soğutucuyu alacağım. Sızce mantıklı olur mu ?
Çok teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Değiştirmek istiyorum fakat aldığım abi işlemcin yüksek olduğu için hava soğutma alsan dahada cok ısınır dedı bana yoksa dün alacaktım.
@Buğra tulpar Nic c4 mantıklı degıl mi ? Biraz yüksek olsun istiyorum.

Değiştirmek istiyorum fakat aldığım abi işlemcin yüksek olduğu için hava soğutma alsan dahada cok ısınır dedı bana yoksa dün alacaktım.
@Buğra tulpar Nic c4 mantıklı degıl mi ? Biraz yüksek olsun istiyorum.
Cooler Master Hyper evo 212 ile Nic c4 arasında pek sıcaklık farkı yok. Bence cooler master alın.

Çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için. Yarın değiştireceğim inşallah sıcaklık acısından dedıgınız gıbı sıkıntı çıkmaz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı