Şeker Neden Yasal?

Bu et olayı sadece kırmızı et için geçerli miydi? Beyaz et için böyle bir şey yoktu sanırım ya da ben bilmiyorum.
Beyaz et daha çok tüketen biri olarak geçerli olduğunu sanmıyorum. Çevremde damar tıkanıklığı, kolesterol, kalp hastalığı çeken tanıdıklarım var. Çoğu da kırmızı eti bol tüketen kişilerdir. Yani sınır aşılırsa yararlı olan bir besin uzun vadede zararlarını da gösterebilir.

1 yıl uzun vade değil :) 40 50 yaşlarında çıkar.
Hocam sen de sporcusun sen her gün et yemiyor musun?
Beyaz et daha çok tüketen biri olarak geçerli olduğunu sanmıyorum. Çevremde damar tıkanıklığı, kolesterol, kalp hastalığı çeken tanıdıklarım var. Çoğu da kırmızı eti bol tüketen kişilerdir. Yani sınır aşılırsa yararlı olan bir besin uzun vadede zararlarını da gösterebilir.
Ayrıca kırmızı et diye belirtmemişsin ilk yazdığında, haftanın 5 Günü beyaz et 2 Günü kırmızı et tüketiyorum. Bir sıkıntı olacağını da düşünmüyorum, 40 50 Yaşları dahil.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı