Şeker ölçüm cihaz önerisi

FarukB5

Centipat
Merhaba arkadaşlar şeker ölçüm cihazı olarak plusmed kullanıyorum fakat daha güvenilir bir cihaza geçmek istiyorum. Hem fiyat olarak uygun hem de daha kaliteli olarak önereceğiniz cihazlar nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kalite olarak AccuChek firmasını öneririm ama artık fiyatları çok yükseldiği için ben de kullanmayı bıraktım. Şu an kullandığım cihaz On Call Plus. Farklı cihazlar ile de test ettim eş zamanlı olarak ve güvenilir sonuç verdi. Ayrıca eczaneler cihazı ücretsiz veriyor. Bir soruşturmanı tavsiye ederim. Ben 18 senedir cihaza para ödediğimi hatırlamıyorum.

Kalite olarak AccuChek firmasını öneririm ama artık fiyatları çok yükseldiği için ben de kullanmayı bıraktım. Şu an kullandığım cihaz On Call Plus. Farklı cihazlar ile de test ettim eş zamanlı olarak ve güvenilir sonuç verdi. Ayrıca eczaneler cihazı ücretsiz veriyor. Bir soruşturmanı tavsiye ederim. Ben 18 senedir cihaza para ödediğimi hatırlamıyorum.
Teşekkürler inceliycem önerinizi, eczaneler zaten ilaçlardan baya kâr ediyor üzerimizden cihazdan da para almamaları gerekiyor aslında.

Geri
Yukarı