Sekiro alınır mı?

raster

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bu oyunu birkaç haftadır araştırıyorum ve oynanış videolarını görüp bayağı beğendim oyunu. Sistemim oyunun Steam'deki sayfasında yazan önerilen sistemden daha iyi yani oyunu kaldırır. Oyunlara genelde zaman ayırıyorum ve bu oyunu alırsam ayracak zamanım olur. Be oyunu bitirmeye değil uzun süre oynayıp zevkini çıkarmak iyice eğlendikten sonra da oyunu bitirmeye odaklanıyorum. Yani zorluk konusunda oyunu oynarken çok zorlanır mıyım bilmiyorum. Oyunu oynayanlar yazabilirse sevinirim. Sizce oyunu almam mantıklı olur mu? Hazır 144, 50'ye düşmüşken alayım diyorum.

Eğer sıkılmadan oynayabilirsen güzel oyun. Ben çok sıkıldım ölmekten. 2 saat oynamadan sildim. Bir süredir daha sakin kafayla oynayabileceğim oyunlar bakıyorum.

Eğer sıkılmadan oynayabilirsen güzel oyun. Ben çok sıkıldım ölmekten. 2 saat oynamadan sildim. Bir süredir daha sakin kafayla oynayabileceğim oyunlar bakıyorum.

Hocam öldükten sonra tekrar aynı yerden doğulmuyor mu? Yani demek istediğim oyun ölünen yerden save alınıp tekrar ölünen yerden başlamıyor mu?

Oyunu bitirmeye yaklaşıp ölürsek en baştan mı başlıyoruz? Çok sıkıntılıymış öyle de. Peki oyunu bitirmek çok uzun sürüyor mu alıştıktan sonra? Yani hikayesi çok uzun mu?

En baştan başlıyorsun gibi bir durum yok. Sadece save noktaları biraz uzak oluyor, öldüğünde biraz geriden başlıyorsun o kadar. Alışırsanız çok keyif alırsınız. Ana hikaye 25-30 saat civarı.

En baştan başlıyorsun gibi bir durum yok. Sadece save noktaları biraz uzak oluyor, öldüğünde biraz geriden başlıyorsun o kadar. Alışırsanız çok keyif alırsınız. Ana hikaye 25-30 saat civarı.

Teşekkrürler oyundan zevk alacağımı tahmin ediyorum umarım almama değer.

Geri
Yukarı