Sekiro fiyatına hala değer mi?

Kabus gibi bir oyun bence değmez. 8 dolara Callisto protocol var görmediyseniz ya da almadıysanız ona bakabilirsiniz. Optimizasyonu düzeltmişler gibi ama beni korkutamadı ve birebir Dead Space kopyası iade ettim sarmadı beni.

Hocam bu niye aklima gelmedi ya :)
Enflasyonla cebellesiyorum 3-5 aydir, cok mantikli sag olun.

Daha once hiç crack indirmedim hocam bir sıkıntı cikmasindan korkuyorum tecrubem olmadigi icin.

Screen shot ile anlatabilirim.

Hocam bu şekilde gayet basit yeşil olan yere tıklama yeter :D

indikten/yüklendikten sonra setupu çalıştır kurulacağı yeri seç yeter. İstersen Türkçe yama da kurabilirsin. Bu tür şeyler için YouTube'da veya oyunindir VIP sitesinde anlatımlar var. Teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    1,1 MB · Görüntüleme: 8
  • Ekran Görüntüsü (3).png
    Ekran Görüntüsü (3).png
    1.017,1 KB · Görüntüleme: 9
  • Ekran Görüntüsü (4).png
    Ekran Görüntüsü (4).png
    258,6 KB · Görüntüleme: 8
  • Ekran Görüntüsü (5).png
    Ekran Görüntüsü (5).png
    300,3 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:
Elinizde değerli veya herhangi bir sorunda yenilemeyeceğiniz cihaz varsa crack önermem. Eski laptopumda kullanıyordum yenisini aldım crack sürmedim laptopa (Torrent'i sadece çevireceğim animeleri indirmeye kullanıyorum). Tavsiyem ne olursa olsun cracke bulaşmamanız olur ama karar sizin. Oyuna 1000 TL verecek durumunuz varsa düşünmeyin ancak benim gibi cihazınıza değer veriyorsanız bence bulaşmayın.

Elinizde değerli veya herhangi bir sorunda yenilemeyeceğiniz cihaz varsa crack önermem. Eski laptopumda kullanıyordum yenisini aldım crack sürmedim laptopa (Torrent'i sadece çevireceğim animeleri indirmeye kullanıyorum). Tavsiyem ne olursa olsun cracke bulaşmamanız olur ama karar sizin. Oyuna 1000 TL verecek durumunuz varsa düşünmeyin ancak benim gibi cihazınıza değer veriyorsanız bence bulaşmayın.

Hocam crack bu adı üzerinde orijnal oyunu belirli programlar ile kopyalıyor ve tekrardan dizinleyip düzenleyip bedavadan dağıtıyorlar. Ben hiçbir tanınan ve bilinen sitelerde dağıtılan oyunların içerisinde virüs vs görmedim, her crack oyunun setupunda virüs programları trojan/trojen tespit ediyor bu da gayet normal bence. Bana şu ana kadar sorun çıkarmadı ki, bayağıdır da crack kullanıyorum her oyunu.

Hocam crack bu adı üzerinde orijnal oyunu belirli programlar ile kopyalıyor ve tekrardan dizinleyip düzenleyip bedavadan dağıtıyorlar. Ben hiçbir tanınan ve bilinen sitelerde dağıtılan oyunların içerisinde virüs vs görmedim, her crack oyunun setupunda virüs programları trojan/trojen tespit ediyor bu da gayet normal bence. Bana şu ana kadar sorun çıkarmadı ki, bayağıdır da crack kullanıyorum her oyunu.

Yok normal değil maalesef :) örneğin kaşık tutan abladan indirirken hiç trojana denk gelmemiştim. Ama TR crack siteleri ya kendi atiyor ya da zaten viruslu yerden aliyorlar oyunu. Ayrica crackin detayini bilmediginiz belli direkt dosyalarla oynayip sizi coktan Steam'den giris yapmis gibi oyuna sokma uzerine calisir geneli(Steam'i aradan cikarir)

Ben genel olarak 1000 TL ve üstü oyunlarda Online oyun alma tarafındayım daha uzun ömürlü oluyor ama hikayeli oyun oynayıpda 1000 TL üstünü gözden çıkaran insanlara saygı duyarım.

Screen shot ile anlatabilirim.

Hocam bu şekilde gayet basit yeşil olan yere tıklama yeter :D

indikten/yüklendikten sonra setupu çalıştır kurulacağı yeri seç yeter. İstersen Türkçe yama da kurabilirsin. Bu tür şeyler için YouTube'da veya oyunindir VIP sitesinde anlatımlar var. Teşekkür ederim.

Hocam cok sag olun goruntulere usenmeyip anlattiginiz icin ama hakli gibi diger arkadas :)

Hiç cracke bulasmadim ve yenileyebilecegim bir cihaz degil acik soylemek gerekirse. Umarim basiniza bir şey gelmez hesaba dolar atacağım artik para deger kaybetmemisi icin :)

Hocam cok sag olun goruntulere usenmeyip anlattiginiz icin ama hakli gibi diger arkadas :)

Hiç cracke bulasmadim ve yenileyebilecegim bir cihaz degil acik soylemek gerekirse. Umarim basiniza bir şey gelmez hesaba dolar atacağım artik para deger kaybetmemisi icin :)

Vallahi ben careyi yabanci arkadaslarda buldum😅 karsilikli hediye atisiyoruz genelde ulkenin halini bildiginden ben 5 atarsam onlar 20 atiyor yuvarlanip gidiyoruz.

Ben genel olarak 1000 TL ve üstü oyunlarda Online oyun alma tarafındayım daha uzun ömürlü oluyor ama hikayeli oyun oynayıpda 1000 TL üstünü gözden çıkaran insanlara saygı duyarım.

Guzel bir oyun artik 600-1000 bandinda oldugu icin fark etmiyor pek. Zamaninda gayet yeterli bir kutuphane yaptim iyi ki.
Epictir, Steam, Prime, GOG derken 300 oyunu buluyor.

Guzel bir oyun artik 600-1000 bandinda oldugu icin fark etmiyor pek. Zamaninda gayet yeterli bir kutuphane yaptim iyi ki.
Epictir, Steam, Prime, GOG derken 300 oyunu buluyor.

Doğrudur genel olarak PlayStation oyunları güzel oluyor 1000 TL üstü oluyor genel olarak onlar için mesela türünü seven insan verir saygı duyarım bende Last of Us part 2 için veririm mesela çıkarsa ama o zamana kadar idare edeyim diye indirimli Online oyun aldım.

Geri
Yukarı