Çözüldü Sekiro kostüm modu nasıl indirilir?

• Konuyu başlatan ekran
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 2B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ekran

Hectopat
Makaleler
1
Bazen YouTube'da görüyorum Sekiro'ya zoro veya luffy gibi anime karakterlerini eklemişler bende o modlardan birini kurmak isterim ama nasıl yapılacağını bilmiyorum. Yardım lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yukarıda sitesi verilmiş. Oradan önce Sekiro Mod Engine indirmen gerekiyor, ilgili adımlar orada. O araç olmadan indirdiğin modlar çalışmaz.

Sekiro'nun dosya konumuna gidip mods adlı bir klasör açman lazım, indirdiğin modları da o klasöre aktarman lazım. Yüzeysel bir şekilde bütün adımlar aşağı yukarı böyle. Zaten readme dosyası olması lazım modların içeriklerinde, onu okursan az çok anlarsın. Kendi dosya konumumun fotoğrafını atayım mesela:

1.png

2.png

İlk fotoğrafta modengine.ini dosyasını görmüş olman lazım, bahsettiğim araç ile gelen bir dosya. Alttaki fotoğrafta da modların içeriğine dair klasör isimlendirmeleri var. Mesela ses dosyaları sound olarak geçiyor, ben oyunun soundtracklerini NieR: Automata soundtrackleri ile değiştirmiştim. Parts kısmı da karakterin kıyafeti, kılıcı vs. ile alakalı.
Bu siteden indirdim ama nasıl kurulacağını bulamadım.

Mod açıklamasında yazıyor nereye atacağın ve modun düzgün çalışması için gerekli modlar yazıyor.
Hangi modu indirdiğini atabilirsen belki yardımcı olabilirim bende Witcher 3 için mod deniyorum.

Yukarıda sitesi verilmiş. Oradan önce Sekiro Mod Engine indirmen gerekiyor, ilgili adımlar orada. O araç olmadan indirdiğin modlar çalışmaz.

Sekiro'nun dosya konumuna gidip mods adlı bir klasör açman lazım, indirdiğin modları da o klasöre aktarman lazım. Yüzeysel bir şekilde bütün adımlar aşağı yukarı böyle. Zaten readme dosyası olması lazım modların içeriklerinde, onu okursan az çok anlarsın. Kendi dosya konumumun fotoğrafını atayım mesela:

1.png

2.png

İlk fotoğrafta modengine.ini dosyasını görmüş olman lazım, bahsettiğim araç ile gelen bir dosya. Alttaki fotoğrafta da modların içeriğine dair klasör isimlendirmeleri var. Mesela ses dosyaları sound olarak geçiyor, ben oyunun soundtracklerini NieR: Automata soundtrackleri ile değiştirmiştim. Parts kısmı da karakterin kıyafeti, kılıcı vs. ile alakalı.

Çözüm
Yukarıda sitesi verilmiş. Oradan önce Sekiro mod Engine indirmen gerekiyor, ilgili adımlar orada. O araç olmadan indirdiğin modlar çalışmaz.

Sağ olun hocam modengine harici her şeyi yazdığınız yazıdan yapabildim One piecexsekiro modu kurdum çok güzel.

Hocam yaptım her şeyi TR yama da kurdum ama karakter görünmez oldu.

Son düzenleme:
Türkçe yama sıkıntılı olabilir, hangi modun sıkıntı çıkardığını bulmanız lazım.

Bende o yüzden olduğunu düşünüyorum zaten yama notlarında hatalardan bahsetmişler kardeşimin bilgisayardada yama olduktan sonra karakter görünmez oldu bende oyunu yeniden indirdim yapacak bir şey yok artık güvenilir bir TR yama bulursam onu yaparım.

Türkçe yama sıkıntılı olabilir, hangi modun sıkıntı çıkardığını bulmanız lazım.

Çözdüm hocam başka bir yama kurunca düzeldi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı