Sekiro mu Monster Hunter: World mü?

150 TL bütçem var bu ikisi arasında kararsız kaldım.
Ne tarz bir oyun aradığına göre değişir. Dost'un incelemelerini aşağıya bırakıyorum, izleyip öyle karar verebilirsin.

Bana soracak olursan Dark Souls serisini veya o tarz oyunları oynayıp sevdiysen ya da denemek istiyorsan Sekiro'yu al. Eğer bu dediklerim sende geçerli değilse Monster Hunter: World oyununu al. Hangisini alırsan al pişman olmadan oynayabileceğin türünün en iyi oyunlarındandır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ne tarz bir oyun aradığına göre değişir. Dost'un incelemelerini aşağıya bırakıyorum, izleyip öyle karar verebilirsin.

Bana soracak olursan Dark Souls serisini veya o tarz oyunları oynayıp sevdiysen ya da denemek istiyorsan Sekiro'yu al. Eğer bu dediklerim sende geçerli değilse Monster hunter: World oyununu al. Hangisini alırsan al pişman olmadan oynayabileceğin türünün en iyi oyunlarındandır.

2 videoyu da defalarca izledim oyunları az cok ne oldugunu biliyorum ama kafamı karıstıran şey oynanıs süresi Sekiro'ya 144 TL verip 30 ya da 40 saat oyanamak yerine Monster hunter: World alıp 200 300 saat oynamak bilemiyorum ya bayağı arada kaldım simdi okulda var zaten Monster hunter alsam oyuna zaman ayırabilecek miyim onu da bilmiyorum.

2 videoyu da defalarca izledim oyunları az cok ne oldugunu biliyorum ama kafamı karıstıran şey oynanıs süresi Sekiro'ya 144 TL verip 30 ya da 40 saat oyanamak yerine Monster hunter: World alıp 200 300 saat oynamak bilemiyorum ya bayağı arada kaldım simdi okulda var zaten Monster hunter alsam oyuna zaman ayırabilecek miyim onu da bilmiyorum.
Zaman ayıramayacaksanız almayın. Bu oyuna düzenli olarak sürekli zaman ayırmanız gerekiyor. Sekiro'yu alın derim. Sizi üzmez.

Sekiroyu oynadım 10 saattir 2.boss'tayım çileden çıkaracak bir oyun solusborne dedik bağrımıza bastık ama harbiden sekiro abartı, monster hunter alın keyfinize bakın.

Sekiroyu oynadım 10 saattir 2.boss'tayım çileden çıkaracak bir oyun solusborne dedik bağrımıza bastık ama harbiden sekiro abartı, monster hunter alın keyfinize bakın.
O bossu nasıl geçeceğinizi izlerseniz eğer kolsuz da değilseniz rahatlıkla geçerseniz. Sürekli ve düzenli vakit ayıramayacağı bir oyunu almasının bir anlamı yok bence.

Geri
Yukarı