Oyun Sekiro: Shadows Die Twice indirime girdi

Gayet iyi oyun, daha önce souls oynamama rağmen ben sevdim. Kılıç sesleri, savaş mekanikleri filan bayağı güzel. Zorluğuna gelincede aslında absürt değil, her bossun kendi saldırı ritmi ve zayıf noktası var ve onu çözünce iş bitiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet iyi oyun, daha önce souls oynamama rağmen ben sevdim. Kılıç sesleri, savaş mekanikleri filan bayağı güzel. Zorluğuna gelincede aslında absürt değil, her bossun kendi saldırı ritmi ve zayıf noktası var ve onu çözünce iş bitiyor.
Sekiroya ilk başladığımda bile bosslar zor mantığını anlamadım ben. Bir bossa 20'den fazla ölmek için bossa bakmamak lazım sekiroda. Bossların hareketleri ve ne yapıcağı çok çok rahat okunuyor.

Sekiro ilk baslarda cok zorluyor hatta oyunu bile biraktirir. O kisimda kararli ve sabirli olmak gerekiyor. İlla sana oyunu ogretecek bir boss cikiyor karsina. Sen bossu yenemedikce aslinda oyunu ogreniyosun yani ogrenmek zorunda kaliyosun bir nevi. O ana kadar yasadigin tum cileyi isi ogrendikten sonra ve elin isindiktan sonra fazlasiyla cikariyosun. Oyun o andan sonra o kadar keyifli hale geliyor ki. Normal npcleri bile oldururken acayip keyif aliyosun. Siddetle tavsiye ederim. Sahsen combat sistemini en cok begendigim oyundur.

Buradan oyuna erişebilirsiniz.

Steam indirimleri.
Gireli 2 3 gün oldu ama siz bilirsiniz yine de.

Yahu bende aldım zamanında oyunu da bir türlü kapıp gidemedim. Elden Ring'de böyle olmamıştı ama. Çok oynamadım gerçi açılır herhalde ileride.

Gireli 2 3 gün oldu ama siz bilirsiniz yine de.
Her konuda toxiclik yapmayı kesermisin lütfen.

Adamsan Raya Lucaria önü gel kozlarımızı paylaşalım Lawen efendi.

Yahu bende aldım zamanında oyunu da bir türlü kapıp gidemedim. Elden Ring'de böyle olmamıştı ama. Çok oynamadım gerçi açılır herhalde ileride.

her konuda toxiclik yapmayı keser misin lütfen.

Adamsan raya lucaria önü gel kozlarımızı paylaşalım lawen efendi.

DS 3 sunucuları açılmışken Elden Ring PvP atan mı kaldı komiksiniz :D

Activision daha yeni Call Of Duy ye zam yapı.
60 dolar %50 indirimle 30 dolar (Bizde 144tl)
60 dolara sattıkları oyunları zaten en fazla %67 indirime sokuyorlar(2012de çıkmış black ops 2 bile 60 dolar, indirimde 20 dolar).
Almak istiyorsanız hemen alın bence fiyat uygun

DS 3 sunucuları açılmışken Elden Ring PvP atan mı kaldı komiksiniz :D
Cidden böyle. :D Elden Ring'den daha oturmuş bir oyun DS3 (PvP olarak)

Bu arada alacak arkadaşlar alsın, zam gelir muhtemelen bütün Activision oyunlarına.

Geri
Yukarı