Daha fazla  
Sikerocover.jpg

2019 Yılın Oyunu - En İyi Aksiyon Oyunu. Bloodborne ve Dark Souls serisinin yaratıcısı FromSoftware tarafından geliştirilen ödüllü macera oyununda intikama giden yolda emin adımlarla ilerle. İntikamını al. Onurunu geri kazan. Ustalıkla öldür.

Yama konusuna buradan erişebilirsiniz. Yama, Üyelik sistemimize dahildir!

Papara üzerinden ödeme yapamıyorum bu yüzden sizi tercih etmiyorum banka hesabı kullanmaya zorluyorsunuz insanları bence saçma bir seçenek olmuş çoğu yer artık Papara'yı desteklemeye başlamışken sizin izin vermemeniz değişik yine de elinize sağlık başarılar.

Papara üzerinden ödeme yapamıyorum bu yüzden sizi tercih etmiyorum banka hesabı kullanmaya zorluyorsunuz insanları bence saçma bir seçenek olmuş çoğu yer artık Papara'yı desteklemeye başlamışken sizin izin vermemeniz değişik yine de elinize sağlık başarılar.
Tosla, İyzico, Papara gibi ön ödemeli bir kartı veya bir banka kartı kullanarak Üyelik almak için Üyelik İşlemleri kısmında bulunan Yenilenmeyen Paket üzerinden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kanka piyasa da başka ücretli yama yapan var mı?

Geri
Yukarı