Sekiro vs Elden Ring

KevlarMC

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, biliyorsunuz yarın akşam Steam indirimleri başlayacak.
Daha önce hiç souls oyunu oynamadım yeni bir türe giriş yapmak istiyorum. Sizce hangi oyunu almalıyım?
Ayrıca, Elden Ring indirime girer mi? Çünkü girmezse mecbur Sekiro'yu alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Girmezse bile Elden Ring alın oyunun size sunduğu çok fazla şey var.
Mükemmel bir açık dünyası ve bu açık dünya boş değil her yer dolu ve her zaman keşfedilecek bir şeyler var oyun 100 dolardan çıksa yine gıkım çıkmaz. Aşağı yukarı oynama şeklinize göre 100-300 saat götürür sizi.
Sekiro indirimde 150 falan oluyordu sanırım.
Elden Ring de kış indiriminde 400 olmuştu bu indirim de girerse son indirimdir muhtemelen konsol tarafına zam gelmiş diye duydum.

Mükemmel bir açık dünyası ve bu açık dünya boş değil her yer dolu ve her zaman keşfedilecek bir şeyler var oyun 100 dolardan çıksa yine gıkım çıkmaz. Aşağı yukarı oynama şeklinize göre 100-300 saat götürür sizi.
Elden Ring de kış indiriminde 400 olmuştu bu indirim de girerse son indirimdir muhtemelen konsol tarafına zam gelmiş diye duydum.

Doğrudur bence indirime girecek çünkü zam yapmadılar ama indirimden sonra 1050TL olur gibi.

Ben de ilk defa souls türü oyun oynuyorum. Sekiro almıştım indirimdeyken. 18 saatim var. YouTube'dan videoları izlemişliğim var aşağı yukarı karşıma çıkacak bossları biliyorum. 18 saatte Genichiro ya kadar geldim 10-15 denemenin ardından kesip baya bir sövüp oyunu bıraktım. Oynamaya elim gitmiyor çünkü oyun çok zor :D

yani sekiroya karşı daha iyi midir yeni başlayan için?

İki oyunun benzediği kadar ayrıştığı noktalarda var. İkisini de birden çok bitirmiş birisi olarak Sekiro'yu oynarken daha çok keyif aldığımı söyleyebilirim.

Ben de ilk defa souls türü oyun oynuyorum. Sekiro almıştım indirimdeyken. 18 saatim var. YouTube'dan videoları izlemişliğim var aşağı yukarı karşıma çıkacak bossları biliyorum. 18 saatte Genichiro ya kadar geldim 10-15 denemenin ardından kesip bayağı bir sövüp oyunu bıraktım. Oynamaya elim gitmiyor çünkü oyun çok zor :D

Hocam Genichiro yu nasıl yendiniz? En az 40 kere denedim ama yapamadım nasıl yeneceğim bilmiyorum.

Hocam Genichiro yu nasıl yendiniz? En az 40 kere denedim ama yapamadım nasıl yeneceğim bilmiyorum.
Hocam YouTube da yerli bir kanal Genichiro için taktik belirtmiş. Ben de ondan izleyip geçtim. Diğer bosslar hakkında da rehber var aynı kanalda ordan bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoydu galiba. Sonunda Genichiro savaşı var.

Persembe olağan indiriminde Sekiro beklentisi fazla iyimser degil mi? 15'indeki de spor festivali. Yaz indirimlerinde anca girer Sekiro zam yemezse.

P.S. ilk mesaj eskiymis, yine hortlatilmis bir baslik okumusuz.

Ben de ilk defa souls türü oyun oynuyorum. Sekiro almıştım indirimdeyken. 18 saatim var. YouTube'dan videoları izlemişliğim var aşağı yukarı karşıma çıkacak bossları biliyorum. 18 saatte genichiro ya kadar geldim 10-15 denemenin ardından kesip bayağı bir sövüp oyunu bıraktım. Oynamaya elim gitmiyor çünkü oyun çok zor :D

Hocam konu biraz eski ama genichirodayım yaklaşık abartısız 67 kere falan denedim ama hâlâ kesemiyorum, ilk souls oyunum, son souls oyunum 😅

Yeni konular

Geri
Yukarı