Sürprizbozan Sekiro'da yanlış seçeneği seçtikten sonra ne yapmalı?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Emma ile kapistiktan sonra isshin ile çatıda savasiyorsun. Senin sonun farklı, bütün olay o çatıda bitecek. Ben shura hariç bir sondan bahsediyordum. Senin sonun shura sonu, en kötü son.

Isshin hemen ardından gelmiyor muydu hocam? Ben öyle hatırlıyorum niyeyse.

Senin savaşacağın isshin tek faz ve öyle çok da nitelikli bir Isshin değil. O perfect isshini görmen gerekiyor.
Öyleyse ben bitirip atayım sonra tekrar başlarım tabi New Game+ güzel ise. Birde sanırım oyun bitince skin açılabiliyordu 1 tane skin açıp öyle başlarım tekrar.

Neden hocam? Savaş çok mu iyiydi?

Bu kadar erken bitmemeliydi ya, o kadar sağda solda dolaşıp her şeyi sömürerek oynadım oyunu.

Ishin güzelde bence NG+'da oyundaki tüm bossları görmek adına purification ile bitirin. Oyunun en çok boss yenmenizi isteyen sonu. Hirata estate V2 olarak tek oynanıyor. Sonunda bence oyunun en iyi boss'nun 2.hali Owl(father) ile 1V1 atıyoruz.

Ishin güzelde bence NG+'da oyundaki tüm bossları görmek adına purification ile bitirin. Oyunun en çok boss yenmenizi isteyen sonu. Hirata estate V2 olarak tek oynanıyor. Sonunda bence oyunun en iyi boss'nun 2.hali Owl(father) ile 1V1 atıyoruz.
Onu bir tane canlı yayın izlerken görmüştüm güzele benziyordu. NG+ tam olarak nasıl işliyor?

Onu bir tane canlı yayın izlerken görmüştüm güzele benziyordu. NG+ tam olarak nasıl işliyor?
Oyunu bitirdiğinizde ( Shura sonu için Enma + Ishin Ashina'yı arka arkaya yendikten sonra / iyi sonlar için Genichiro + Sword Saint Ishin'i yendikten sonra ve Kuro'yla etkileşime geçilmesinin ardından) Oyun size NG+ özelliğini açtığınızı isterseniz şimdi başlayabileceğinizi istersenizde Sculptor'ın idol'undan başlatabileceğinizi söyleyen bir bildirim yolluyor. NG+'da Mortal Blade teknikleri ( Mortal Draw / Empowered Mortal Draw ) ve Mibu breathing Technique hariç bütün combat art'larımız ve prosthetic toollarımız bizde kalıyor. Oyunun zorlugu artıyor. (NG+ 7'ye kadar kademeli şekilde) İsterseniz NG+ yapmadan farm atıp itemlerinizi fulleyerek geçebilirsiniz. ( Her oynayış seferinde Sadece 6 Lapis elde edebilirsiniz. Kısaca prosthetic tool'larınızı fullemeyi planlıyorsanız hepsini alın. 2 tanesi Demon Of Hatred'da 2 tanesi yan görev serisinde diğer 2'side 2 miniboss'u yendikten sonra geliyor.)

Şura sonunu seçmişsin, aslında yanlış birşey yapmadın çünkü her iki sondada güzel bosslar var, tekrar oynanabilirliği olan bir oyun olduğu için sıkma canını, seçtiğin yolda Ishın ashinanın yaşlı ve hasta hali ile savaşıyorsun aynı zamanda Emma boss savaşıda var, diğer sonda genç hali ile savaşıyorsun ve kesinlikle çok daha iyi bir savaş o, sıkma canını oyunu bitir NG+ yap devam et (oyunun en zor bossu kesinlikle Demon of Hatred)

Sekiro'yu bir kez bitirmek tatmin etmiyor zaten o yüzden sıkıntı yok bence, tekrar başlayın ve oyun dünyasına gelmiş en iyi boss dizaynlarından biri olan Isshin, the Sword Saint'in keyfini çıkarın.

Sekiro'yu bir kez bitirmek tatmin etmiyor zaten o yüzden sıkıntı yok bence, tekrar başlayın ve oyun dünyasına gelmiş en iyi boss dizaynlarından biri olan Isshin, the Sword Saint'in keyfini çıkarın.
Evet, dün yaptığım yanlıştan beri oynamadım ama inanılmaz derecede oynayasım var. Büyük ihtimalle oyunu bitirsem bile Sekiro'ya açlık duyacağım.

Merhaba, biraz önce Sekiro oynuyordum. Birkaç yan Boss'u kestikten sonra Ashina Castle'a döndüm ordan yetenek ağacından bir tane yetenekte ustalaşmamızı isteyen NPC'e gidicektim fakat garip bir şekilde bir tanesi hariç Ashina Castle'da hiçbir idolü kullanamadım. Farklı düşmanlar, farklı yollar görünce bir gariplik olduğunu anladım bende Genichiro ile kapıştığımız çatı kısmına gittim. Owl isminde biri vardı benle konuştu ve dediği cümleleri tam anlayamadığım için yanlışlıkla üstteki seçeneği seçtim ve Emma ile Boss savaşına girdim. Anladığım kadarıyla ihanet etmişim fakat ben bunu istemiyordum, bunu düzeltebilmemin bir yolu var mı?
Ara sahneleri geçtiysen Owl'un kim olduğunu, neden Emma ile savaştığımızı bilmemen normal. O noktadan geriye dönüş yok, oyunun 4 sonundan kısa olan sonunu seçmiş oldun. Oyun bitirdikten sonra aynı güç, eşya ve protezlerle sıfırdan başlayabilirsin

Bu oyunu oynayıp bitirebilen babayiğit var mi?
%100 başarımım var

Son düzenleme:
Ara sahneleri geçtiysen Owl'un kim olduğunu, neden Emma ile savaştığımızı bilmemen normal. O noktadan geriye dönüş yok, oyunun 4 sonundan kısa olan sonunu seçmiş oldun. Oyun bitirdikten sonra aynı güç, eşya ve protezlerle sıfırdan başlayabilirsin.
Sağlıkta mı aynı kalıcak?

Geri
Yukarı