Sekizinci sınıftayım ve dersler Zoom'dan yapılıyor

Ne yapalım yani? Girseydin.
Umarım ki hak ettiğini bulacaksın ama ülkemizde emeğe değer verilmediği için 100 girilme ihtimali de var, kız isen bu ihtimal daha yüksek. Forumda örnekleri var :) Hiç bir derse girmediği halde katılımdan 100 alanlar.
Kız erkek eşit değil işte...

Ben konuyu biliyorum direkt Alt Tab yapıyorum 10 saat oyun 2 saat ders. Ben bugunu buldum bu işin. Canlı derste hoca bana sorunca Alt Tab yapıyorum soruyu biliyorum. 8'e gidiyorum sadece 20 kere girdim 70-80 dersten.

Çok fazla var ağır feminist öğretmen. Ağlamakta değil direkt kız öğrencileri üstte tutan var. Belki öyle bir öğretmenin varsa verir notunu.
Feminizm de "pozitif" ayrımcılık diye bir şey yoktur hocam, feminazi de vardır; H*tlere benziyor bu tipler. Ayrıca arkadaş erkek.

Arkadaşlar matematik hocam derslere yoklamaya göre not vermiş. Daha 1 kere bile girmediğim dersler var. Nasıl olacak?

Liseni belirleyecek en önemli senelerden birinde bunu yapmışsın kardeşim. Yapacak bir şey yok sözlü notlarını dersten vereceklerdi zaten hiç girmediysen takdir teşekkür almadan bile geçme ihtimalin var.

Yeni konular

Geri
Yukarı