7. sınıfta dersler nasıl düzeltilir?

7. sınıf zaten bitmiş, 8'in temellerini 7 olmadan atmak belki sağlıklı olmayabilir ama bence düzgün bir çalışmayla desteklenirse daha doğru olacaktır. 🥰

Bitmiş ama hala sıkıntıları var 8'in temellerinde bile 7 gerekli önünde koca 1 sene var(gözünü kapatıp acincaya dek gececek) 1 sene içinde 7. sınıftaki eksiklerini bul YT'den izle tam anladıktan sonra 8E çalışmaya başlarsın son aya bırakma.

Hocam denemeler 300 geliyor çalışırsam düzelir mi?
düzelir

Hocam yanlış anlamayin ama aileniz çok yanlış düşünceye sahip size oyle diyerek sizi daha kötüye iter 7'yi tekrar etmek mantiksiz bence çünkü su ana kadar bana 7'nin pek faydası olmadı.

Bitmiş ama hala sıkıntıları var 8'in temellerinde bile 7 gerekli önünde koca 1 sene var(gözünü kapatıp acincaya dek gececek) 1 sene içinde 7. sınıftaki eksiklerini bul YT'den izle tam anladıktan sonra 8E çalışmaya başlarsın son aya bırakma.

Düzelir.

Ben şimdiden başlayacağım matematik deneme sorularında cok zorlanıyorum 20 soruda 11 12 yapıyorum 8 de olabiliyor.

Hocalar o kadar dandikki düşünemezseniz.

Düşünebiliyorum, çünkü aynısını bende yaşadım. Şu an üniversiteye gidiyorum üniversitedede aynı. Bu ülkede gerçekten eğitim namına bir şey yok.

Ailenizin laflarına bakmayın siz, daha 7.sınıftasın zaten yolun çok başındasın canını sıkma düzeltebilirsin derslerini. Bak 3 ay koskoca yaz tatilin var, tüm eksiklerini hayli hayli kapatabilirsin. YouTube'dan anlatımını sevdiğin hocaları bul, onlardan öğren.

Geri
Yukarı