Sekme değiştirince Twitch parlaklığı artıyor

Mertkaera

Decapat
Daha fazla  
Merhaba sadece Twitch TV sitesindeki yayınlarda meydana gelen bir parlaklık problemim var ve çözemedim. başka bir sekmede aydınlık bir sayfaya bakıp tekrar Twitch'e dönünce yayında parlaklık meydana geliyor. tam ekran yapınca sekmeyi değiştirince değişmiyor. sadece sağ alttaki bildirim tuşuna basıp sağdaki menüyü açınca veya Win tuşundan başlatı açınca geri kontrastlığına dönüyor parlaklık gidiyor. Parlaklığı çekip göstermek isterdim ancak nedense ekran görüntüsü alınca gözükmüyor. Normal gözüküyor nasıl bir sorun çözemedim. Donanımsal olamaz YouTube'da böyle bir sorun yok çünkü. Çok sekme değiştiren aktif bir kullanıcıyım çok rahatsız oluyorum. Forumlarda da çok araştırdım böyle bir sorun bulamadım çözüm önerilerinize açığım.

Merhaba sadece Twitch TV sitesindeki yayınlarda meydana gelen bir parlaklık problemim var ve çözemedim. Başka bir sekmede aydınlık bir sayfaya bakıp tekrar Twitch'e dönünce yayında parlaklık meydana geliyor. Tam ekran yapınca sekmeyi değiştirince değişmiyor. Sadece sağ alttaki bildirim tuşuna basıp sağdaki menüyü açınca veya Win tuşundan başlatı açınca geri kontrastlığına dönüyor parlaklık gidiyor. Parlaklığı çekip göstermek isterdim ancak nedense ekran görüntüsü alınca gözükmüyor. Normal gözüküyor nasıl bir sorun çözemedim. Donanımsal olamaz YouTube'da böyle bir sorun yok çünkü. Çok sekme değiştiren aktif bir kullanıcıyım çok rahatsız oluyorum. Forumlarda da çok araştırdım böyle bir sorun bulamadım çözüm önerilerinize açığım.

Benim de bu sorunum vardı ama biraz böyle devam etti sonra kendiliğinden düzeldi.

Geri
Yukarı