Twitch hiçbir video yüklenmiyor

KRALCAN

Megapat
Makaleler
6
Yer
İzmir-Bayraklı
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 haftadır bu sorunu yaşıyorum. Hiç bir cihazdan gerek uygulamasından gireyim gerek direkt tarayıcı üstünden Wi-Fi ağım üzerinden giremiyorum. Daha doğrusu girsem bile hiçbir video yüklenmiyor fakat mobil veri ile açılıyor. Yahu yok mu bir Allah’ın kulu yardım edebilecek? Twitch’e bilet gönderdim cevap yazan yok, Superonline müşteri hizmetleri zaten evlere şenlik...

Kablolu internet üzerinden deneyebilirseniz deneyin. DNS değiştirip deneyin, VPN video yükleme hızını oldukça yavaşlatacak olsa bile deneyebilirsiniz. Ağınızın güvenlik duvarı ve yerel güvenlik duvarınızın ayarlarına bakın. Kablosuz internet üzerinden video yükleme ve hızlı internet gerektiren işlemler yapmanızı önermem.

Düzenleme 1: Bu sorunu sadece Twitch'te mi yaşıyorsunuz? Belirtirseniz sevinirim.

Kablolu internet üzerinden deneyebilirseniz deneyin. DNS değiştirip deneyin, VPN video yükleme hızını oldukça yavaşlatacak olsa bile deneyebilirsiniz. Ağınızın güvenlik duvarı ve yerel güvenlik duvarınızın ayarlarına bakın. Kablosuz internet üzerinden video yükleme ve hızlı internet gerektiren işlemler yapmanızı önermem.

Düzenleme 1: Bu sorunu sadece Twitch'te mi yaşıyorsunuz? Belirtirseniz sevinirim.
Evet sadece Twitch. DNS değiştirdim, internet üstündeki bütün önerileri denedim ve kablolu bağlantı yapmama rağmen sonuç negatif.
Yok, ne yaptıysam sorun halan daha devam ediyor anlamadım sebebini.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı