Semihwinner'ın hileli texture pack videosundaki texture pack paketi nereden bulunur?

DORUK41

Centipat
Daha fazla  
Semihwinner diye bir yotuber vardı ama kanalını sattı mı yoksa çaldılar mı bilmiyorum Minecraft videolarında PvP çekerdi ama bir videosunda.

hileli texture Pack'i denedim! *çalışıyor mu?* 😲 - Minecraft​

Adlı videodaki texture pack çok iyiydii ama 5K like geldiğinde texture packi vereceğim demişti ama kanalına ne olduysa veremedi. Bende belki bulurum diye aradım ama en az 1 hafta aradım ama bulamadım, eğer bu videodaki texture packi bilen varsa veya benzer bir texture packi varsa biliyorsanız söylerseniz rica ederim :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anladığım kadarıyla görsel bir şey bu.
Böyle bir video buldum ama ne derece güvenilirdir bilemem. Önermiyorum yani, sorumluluk ben de değil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Anladığım kadarıyla görsel bir şey bu.
Böyle bir video buldum ama ne derece güvenilirdir bilemem. Önermiyorum yani, sorumluluk ben de değil.

Yok ben hile aramıyorum ben sadece videodaki texture packi arıyorum sadece çok güzel ama bulamadım bende buraya sorayım dedim

Yeni konular

Geri
Yukarı