Texture pack yapımı

Arda_Tasdemir

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Ben Minecraft'taki pillagerları Minecraft Dungeons'daki pillagerlara çevirmek istiyorum. Bunun nasıl yapılacağını söyler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle internetten default bir minecraft resource pack'i indirin. Dosyanın içerisinden değiştirmek istediğiniz textureyi bulup, paint net veya photoshop ile düzenleyin.

Daha sonra oyunda kullanabilirsiniz.
Youtube'da illaki anlatan birisi vardır diye düşünüyorum.

Öncelikle internetten default bir minecraft resource pack'i indirin. Dosyanın içerisinden değiştirmek istediğiniz textureyi bulup, paint net veya photoshop ile düzenleyin.

Youtube'da illaki anlatan birisi vardır diye düşünüyorum.
Hocam konu disi ama imzaniza bayildim

Konuyla ilgili oyunun icinden textureleri cikartmayi deneyebilirsin. Ya da internete bakabilirsin. Bulduktan sonra oyunun dosyalarinda pillager textureyle degistirirsin.

NVIDIA texture tool kullandın mı daha önce?

Daha önce kullanmadım.

Öncelikle internetten default bir Minecraft resource Pack'i indirin. Dosyanın içerisinden değiştirmek istediğiniz textureyi bulup, paint net veya Photoshop ile düzenleyin.

YouTube'da illaki anlatan birisi vardır diye düşünüyorum.

Ama eğer ölye yaparisem oyun bozlulur çünkü o pillagerların kask falan var ve o kask onun bozulmasına sebep olur.

Hocam konu disi ama imzaniza bayildim.

Konuyla ilgili oyunun icinden textureleri cikartmayi deneyebilirsin. Ya da internete bakabilirsin. Bulduktan sonra oyunun dosyalarinda pillager textureyle degistirirsin.

Yukarıya bak.

Ama eğer ölye yaparisem oyun bozlulur çünkü o pillagerların kask falan var ve o kask onun bozulmasına sebep olur.
İyi de kaskların kaplaması ile yaratıkların kaplaması ayrı değil mi? Kafasına takacağı kask için neden yaratığın kaplaması bozulsun ki?

İyi de kaskların kaplaması ile yaratıkların kaplaması ayrı değil mi? Kafasına takacağı kask için neden yaratığın kaplaması bozulsun ki?

Çünkü Minecraft entitiy textrueleri ile dungeons texleri aynı değil istersen dene ayrıca ben blockbench ile yapmayı denedim orada bozuk idi zaten.

Nova skin sitesinden canlılar ve bloklar için texture pack yapabilirsin.

Yapmak sıkıntı değil bende hepsi var pillagerların.

Yeni konular

Geri
Yukarı