"Sen kimsin" demek hakaret sayılır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayır, hakaret değil.

Küfür edersen falan değiştirebilirsin modlar görmüyor mesela birisi sana okulun bitmesine kaç gün var diye sorsa sen 11 desen soran kişi soruyu kaç yaşındasın diye değiştirse modlar seni banlıyor küfür edip mesajı düzenlesen anlamıyorlar.

Kategori mizah eğlence sanıp diye girdim. Adam ciddi ciddi korkmuş. Bu forumda cidden bir sıkıntı var.

Hukuki anlamda kıvırması çok kolay bir cümle ve suç değil, ama ikili ilişkilerde ağzını burnunu kırarlar gibi ya da değer verdiğin birisine karşı kullandıysan bu çok kırıcı bir cümle.

Aga teknoloji konusu açsak 300 görütülenme zar zor alır. Saat gecenin ikisinde saçma sapan bir konu açtık 1000 görüntülenme almış. Sanırım buranı kitlesi bunu seviyor :D

Kategori mizah eğlence sanıp diye girdim. Adam ciddi ciddi korkmuş. Bu forumda cidden bir sıkıntı var.
Korktuğumu belirtmedim okuduysan mesajları. Sadece eğer dava gibi bir durum olursa ileride ki meslek hayatımı etkiler mi diye düşündüm. İş bulma konusunu falan. Yoksa bende biliyorum sen kimsin lafıyla sorun çıkmayacağını :D

Hayır değil. Diyelim hakaret, dava mı açacaktınız? Merak ettim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı