"Seni seviyorum" diyememek normal mi?

Yer
North Memphis
Dostlar, sorunum yukarıdaki gibi. Tanımadığım sizlere karşı burada yazabilmem dışında kimseye doğrudan "seni seviyorum" diyemedim. Yanlış anlaşılmasın. Burada boşluğa seni çok seviyorum diyebilirim ama tek bir kişiye doğrudan söyleyemem. Sevdiğim bir kız vardı ve Nutuk gibi bir mesaj atmıştım, içinde "seni seviyorum" dışında her şey yazıyordu. Hiçbir zaman kız arkadaşım olmayacak galiba. Bunu nasıl yenebilirim? Bir tek bende mi var?

Dostlar, sorunum yukarıdaki gibi. Tanımadığım sizlere karşı burada yazabilmem dışında kimseye doğrudan "seni seviyorum" diyemedim. Sevdiğim bir kız vardı ve Nutuk gibi bir mesaj atmıştım, içinde "seni seviyorum" dışında her şey yazıyordu. Hiçbir zaman kız arkadaşım olmayacak galiba. Bunu nasıl yenebilirim? Bir tek bende mi var?
Diyememendeki sebep nedir? utanıyor musun?

Çok utanıyorum hocam. 😞
Eğer utancınız karşıdakinin düşünceleri veya sergileyeceği davranışlara bağlıysa bu biraz daha önemli bir sorun olabilir. Ben karşıdakinin hakkımda düşüncesine ve davranışına çok önem veririm. Ben de söylemeye utanırdım ama söyleyince kendimi gayet mutlu hissettim. (Bu mutluluk söyleyebilmiş olmanın ve karşımdaki kişinin bu davranışıma tepki olarak verdiği mutluluk.)

Geri
Yukarı