Kitap Seni Yoran Her Şeyi Bırak kitabı Amazon Prime ile 64,90 TL

Makaleler
54
Müthiş Psikoloji tarafından kaleme alınan Seni Yoran Her Şeyi Bırak kitabı maruz kalınan duygusal manipülasyonları fark etmenizi, kendinizi korumanızı ve süreci güçlü biçimde yönetmenizi sağlayacak bir içeriğe sahiptir.

Psikoloji konulu kitapları seviyorsanız mutlaka okumanızı tavsiye ederim. Kailteli bir kitap olduğu gibi, insan psikolojisinin ve insanı yoran şeyleri konu alan güzel düşünceli bir kitap.

Kitabın uzunluğu 192 sayfadır. 2 gün içinde bitirebileceğinizi düşünüyorum. Büyük ihtimalle beğenirseniz tekrar okumak isteyeceğiniz türden bir kitap.

Fiyatı gayet ucuz. Bir kitapçıdan almak isteseniz en az 140, 150 TL fiyat çekeceği bir kitaptır.

@Eray T hocam kitap okuma aliskanligini nasıl kazanabilirim? Basina oturuyorum dikkatim dagiliyor sonra 10 sayfa filan okuyup birakiyorum.

Hocam kendinizi zorlamanız lazım, 1 oturuşta şu kadar sayfa okuyacağım deyin ve o sayfayı okuyana kadar başından kalkmayın, ben öyle kazanmıştım.

@Eray T Hocam kitap okuma aliskanligini nasil kazanabilirim? Basina oturuyorum dikkatim dagiliyor sonra 10 sayfa filan okuyup birakiyorum.

Daha kısa ve akıcı kitaplar okuyarak başlamalısınız. Bu aslında psikolojik bir sınır. Kitap kolay bitip yenisine geçtikçe okuma cesaretiniz artacak.

Satranç, Hayvan Çiftliği, Kırmızı Pazartesi, Beyaz Geceler gibi kısa kitapları öneriyorum.

Daha kısa ve akıcı kitaplar okuyarak başlamalısınız. Bu aslında psikolojik bir sınır. Kitap kolay bitip yenisine geçtikçe okuma cesaretiniz artacak.

Satranç, Hayvan Çiftliği, Kırmızı Pazartesi, Beyaz Geceler gibi kısa kitapları öneriyorum.
Hocam kendinizi zorlamanız lazım, 1 oturuşta şu kadar sayfa okuyacağım deyin ve o sayfayı okuyana kadar başından kalkmayın, ben öyle kazanmıştım.
Tesekkur ederim.

@Eray T Hocam kitap okuma aliskanligini nasil kazanabilirim? Basina oturuyorum dikkatim dagiliyor sonra 10 sayfa filan okuyup birakiyorum.
Kitap okuma alışkanlığı kazanmak için önce küçük adımlarla başlayabilirsin. Örneğin, günün belirli bir zamanını sadece kitap okumaya ayırabilir ve bu süreyi kademeli olarak artırabilirsin. Ayrıca, ilgini çeken konularda kitaplar seçmek motivasyonunu artırabilir. Okuma ortamını da düzenleyerek, sakin ve odaklanmaya uygun bir atmosfer oluşturabilirsin.

Geri
Yukarı