Senkar.net Yasaklansın

SandyBridge

Kilopat
Yer
NVIDIA® Jetson™ AGX Xavier Developer
Bu firma istanbulbilisim.com gibi batık haldedir. Ödemeye aracılık eden firmalarda hiçbir şekilde bakiyeleri yok ve hiçbir şekilde para iadesi yapmıyorlar. Yasal firma adreslerinde kimse yok ve tamamen boş. Sitenin sağ üst tarafında saçma sapan bir cep telefonu var ve işlemleri bu telefondan yürütüyorlar. Ürün göndermiyorlar ve göndermedikleri gibi müşterilerin sikayetvar.com'da yazdıkları şikayetleri kaldırmaları doğrultusunda paralarını iade edeceklerini söyleyip zorla şikayetlere olumlu dönüş yaptırıyorlar. Sonrasında müşterilerin sikayetvar.com politikaları gereği aynı siparişten dolayı ikinci şikayeti oluşturamayacaklarını biliyorlar. Ellerinde ürün yok. Olmayan ürünleri piyasanın çok altına satıp aylarca insanları bekletiyorlar ve bu paraları işletiyorlar. Çok yakında diğerleri gibi parayı toplayıp kaçacaklarından adım gibi eminim.

Biz bilinçli technopat ailesi olarak bunlara kanmayız ama emin olun ülkemizde bunlar gibi dolandırıcılardan alışveriş yapan çok fazla kişi var. Bu sebeple yöneticilerimizden bu sitenin yasaklanmasını ve değerli sosyal sakinlerinden de bu site hakkında tanıdıklarına uyarıda bulunmalarını rica ediyorum. Lütfen çevrenize bu sitenin istanbulbilisim ve nanokatolog sitelerinden farkının olmadığını ve bunların başına nelerin geldiğini anlatın. Anlatın ki kimsenin canı yanmasın.

Bu konuyu açmamdaki en büyük sebep bu sitenin son zamanlarda arama motorlarında çok fazla çıkması ve pandemiden kaynaklı e-ticarete olan yoğun talepte, insanların ekonomik zafiyetlerini kullanmaya çalışmaları. Lütfen bir an önce bu site yasaklansın.

Yeni konusu açılmış. Taa 4-5 ay önce buradan satın almayın diyordum soranlara. Ürünlerin neredeyse hepsi yurtdışından geliyor, gelip gelmeyeceği bilinmiyor bile. 1 ay, 3 ay veya hiçbir zaman teslim edilmeyen kargolar var. Kesinlikle yasaklanmalı.

Uyarınız için teşekkürler.Burdan yasaklansin diyerek yasaklanamaz elinizdeki bilgiler doğruysa e devletten şikayet olusturun o zaman ilgilenen olur diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı