Senna çok dengesiz

467838

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Türkiye, Konya
Yahu ne güzel LoL girmişim, bir gaz ile arkadaşlarımla maçı aratıyoruz ve maç bulunuyor. (Sıralı seçim.) Osırada hayat zevkimi bitiren bir olay oluyor. O olay ise: Karşının support/ADC Senna alması. Yahu bu kadar mı dengesiz bir karakter olur? Yanına yaklaşsan 300 canın gidiyor, bir skilli var zaten 1.5 sn stun atıyor. Bu ne böyle yahu? Bundan sonra her maç Senna ban.

Yahu ne güzel LoL girmişim, bir gaz ile arkadaşlarımla maçı aratıyoruz ve maç bulunuyor. (sıralı seçim.) Osırada hayat zevkimi bitiren bir olay oluyor. O olay ise: Karşının support/ADC Senna alması. Yahu bu kadar mı dengesiz bir karakter olur? Yanına yaklaşsan 300 canın gidiyor, bir skilli var zaten 1.5 sn stun atıyor. Bu ne böyle yahu? Bundan sonra her maç Senna ban.

Çok fazla Senna'ya karşı oynadım hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım bence siz hiç sette karşı oynamadınız.

Hiç bi' karakter dengesiz değil. Her karakterin counter play'i var. Senna'nın ise dibine girdiğin zaman çıkarabileceğin hızlı CC ve anlık hasar. Çar siz dibine giremeyin diye, Ayağı Çabuk veya Türkçesini hatırlamıyorum Glacial Augment vurduğunda yavaşlatan ründen alıyorlar. Çünkü çarın dibine girdiğin an sana yapabileceği bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı