Sennheiser cx 80 iki tarafından da cızırtı sesi geliyor

cccemalccc

Hectopat
Yeni aldığım Sennheiser cx 80s kulaklığımı laptopun jak girişine takınca rahatsız edici bir cızırtı sesi geliyor ve hiçbir zaman susmuyor. Video müzik açınca bile arkadan duyulacak kadar fazla bir cızırtı sesi var. Ses sürücüsünü yeniden kurdum ama fayda etmedi. Telefona takınca bir sorun olmuyor. Eski kulaklığımı laptopa takınca bir sorun olmuyordu. Sorun ne olabilir ve çözüm önerileriniz neler?

Yeni aldığım Sennheiser cx 80s kulaklığımı laptopun jak girişine takınca rahatsız edici bir cızırtı sesi geliyor ve hiçbir zaman susmuyor. Video müzik açınca bile arkadan duyulacak kadar fazla bir cızırtı sesi var. Ses sürücüsünü yeniden kurdum ama fayda etmedi. Telefona takınca bir sorun olmuyor. Eski kulaklığımı laptopa takınca bir sorun olmuyordu. Sorun ne olabilir ve çözüm önerileriniz neler?

Kabloyu döndürün, oynatın, ben öyle çok cızırtı problemi çözdüm.

Kabloyu döndürün, oynatın, ben öyle çok cızırtı problemi çözdüm.
Kulaklık ayarlarından geliştirmeler sekmesinden yapılıyormuş. Ben de o sekme gözükmüyor..
Konu güncel arkadaşlar yok mu çözümü? Yeni kulaklığımı başka pc ye taktım sorun olmadı. Eski kulaklığımı benim pc ye takınca cızırtı olmuyor. Kulaklıklarda da sorun yok pcde de sorun yok yani. Sorun ne kafayı yicem :D. Sarj aletim orijinal bu arada. Sürücüleri yeniden kurdum sorun çözülmedi..

Son düzenleme:

Geri
Yukarı