Sennheiser CX300S vs Marshall Mode IE

Amazon'dan aldığım için rahatlıkta CX 300S'i iade edip Marshall alabilirim. Zaten CX 300S'i 340 TL'ye almıştım şu an Marshall'ın fiyatı da şu an yakın. Sizce iade edip Marshall almalı mıyım? Benim için mikrofon kalitesi de önemli. Oyun oynarken Discord'tan konuşurken sesi çok da kötü iletmesin. Mikrofon farklılıkları açısından bir bilginiz var mı? Bir de Sizce CX 300S'in Marshall'dan daha iyi yönleri hangileri?
Merhaba, ben de genel olarak laptopta kullanmak için çok amaçlı kablolu bir kulaklık ararmaktayım. CX 300S ile Marshall IE arasında kaldım. Öneri ve tecrüben varsa paylaşabilir misin?

Geç oldu biraz ama CX 300S tavsiye ederim. Garanti hizmeti de çok iyi.
Teşekkür ederim, senin yorumunu okuduktan yarım saat kadar önce CX 300S siyah siparişimi vermiştim. Şu an elimde ve müziklerde bass konusunda dedikleri kadar sınıfta kalmış ama Youtube veya oyunlar için beklediğim gibi elle tutulur bir kalitesi var.

Empedansını karşılayabilecek olan bir dizüstü bilgisayarda denemelerimi yaptım. Kablosu tam şerit kablo değil daha çok pirinç tanesi şeklini andırdı. Bu mesajı ileride okuyacaklar için garanti servisi yaklaşımı da aşikartken önerebilirim diyebilirim.

Teşekkür ederim, senin yorumunu okuduktan yarım saat kadar önce CX 300S siyah siparişimi vermiştim. Şu an elimde ve müziklerde bass konusunda dedikleri kadar sınıfta kalmış ama Youtube veya oyunlar için beklediğim gibi elle tutulur bir kalitesi var.

Empedansını karşılayabilecek olan bir dizüstü bilgisayarda denemelerimi yaptım. Kablosu tam şerit kablo değil daha çok pirinç tanesi şeklini andırdı. Bu mesajı ileride okuyacaklar için garanti servisi yaklaşımı da aşikartken önerebilirim diyebilirim.
Merhaba CX 300s almayı düşünüyorum, fiyatı 600 1000tl arasında değişiyor.Her türden müzik dinlerim , uzun süreli bir kullanıcı olarak tavsiye eder misiniz ?

Merhaba CX 300s almayı düşünüyorum, fiyatı 600 1000tl arasında değişiyor.Her türden müzik dinlerim , uzun süreli bir kullanıcı olarak tavsiye eder misiniz ?
Merhaba, ürünü ben 494 TL'ye Amazon TRden edinmiştim. Amacım asıl ders çalışırken laptoptan müzik dinlemekti ve kısa süreli kullanımdan sonra kulaklığın ses zarı hareketlenince tatmin edici bir sese ulaştım, bass ve tizleri çok derin alamasam da evet burada ses tizleşiyor diyebiliyordum. Ancak birkaç ay sonra kablo, kitapların altından geçmesine rağmen rahatsız edip çok sık takıldığı için Edifier X3s aldım ve ondan da aynı şekilde memnun kaldım. CX 300s şu anda kutu içinden çıkan suni deri kılıfının içinde bekliyor. Kablolu kulaklık edinmek istediğine eminsen gerekse marka ve gerekse yapı malzemesi olarak absürt marka veya pazar kulaklığı gibi ürünlere ederinden fazla vermektense öneririm. Ürünün bana göre en büyük eksi yanı, kumandasında ses tuşlarının olmaması.

Eğer ürün hakkında başka sorun varsa da sorabilirsin, deneyip yorumlarımı sorularına göre daha özel yazabilirim.

Yanıtın için teşekkür ederim,ses zarından kastınızı anlayamadım sadece ?
Rica ederim. Kulaklığın içinde ve genelde mıknatıslar arası veya mıknatısın üstünde bir naylon plastik oluyor. Titreşim ve kullanmayla beraber o gevşeyerek hareketi rahatlamaya başlıyor ve sesi genelde(!) daha insanların hoşuna giden bir tona ulaşabiliyor. Bunu kastettim. Bu methoda da İngilizcede ''Headphone burn in'' diyorlar.
41I0YToy1eL._AC_.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı