Sennheiser Game Zero nasıldır?

Superlux için ses kartı gerekmiyor. Rahatlıkla her şeyden beslenebilen bir kulaklık zaten. Yanına bir ayrı mikrofon çekseniz tadından yenmez. Ses kalitesi en yüksek olan da o olacaktır zaten.

Superluxun fiyatı çok ucuz değil mi? Daha yüksek bir fiyata kaliteli bir şey alamaz mıyım? 2.5 k bandına. Kalan fiyata da mikrofon alırım.

Superluxun fiyatı çok ucuz değil mi? Daha yüksek bir fiyata kaliteli bir şey alamaz mıyım? 2.5 k bandına. Kalan fiyata da mikrofon alırım.

Sesi daha kaliteli bir şey almanız için 4-4.5K yı gözden çıkartmanız lazım. Kasası kalitesiz sadece. Kesinlikle fiyatına veya tipine aldanmayın. Şaşırtır.

Sesi daha kaliteli bir şey almanız için 4-4.5k yı gözden çıkartmanız lazım. Kasası kalitesiz sadece. Kesinlikle fiyatına veya tipine aldanmayın. Şaşırtır.

Takstar Pro 82'ye bakmıştım. Hangisi daha iyidir? Bu daha iyi ise bunda karar kılacağım sanırım.

Onu da çok öneren var. Denemediğim için yorum yapmam yanlış olur. 681 çok iyi ona kefilim ama. Aylarca kullandım.

Takstar Pro 82'nin tasarımı çok hoşuma gitti. Ama dediğinizi alacağım sanırım. Ses kartına gerek yok demiştiniz. Mikrofon almam lazım :D

Onu da çok öneren var. Denemediğim için yorum yapmam yanlış olur. 681 çok iyi ona kefilim ama. Aylarca kullandım.

Hocam son bir soru daha soracağım izninizle ath M.20X inceleme izliyordum da bu tarz kulaklıkların müzik dinleme dizi film için pek kullanılmacağını, daha çok profesyonel işler için kullanıldığı için tavsiye edilmediğini söylüyorlar. Ben müzik ile uğraşmıyorum genel kullanım için alacağım da iyi olur mu benim için?

Son düzenleme:
Takstar Pro 82'nin tasarımı çok hoşuma gitti. Ama dediğinizi alacağım sanırım. Ses kartına gerek yok demiştiniz. Mikrofon almam lazım :D

Hocam son bir soru daha soracağım izninizle ath M.20X inceleme izliyordum da bu tarz kulaklıkların müzik dinleme dizi film için pek kullanılmacağını, daha çok profesyonel işler için kullanıldığı için tavsiye edilmediğini söylüyorlar. Ben müzik ile uğraşmıyorum genel kullanım için alacağım da iyi olur mu benim için?

Hocam ne beklediğinizle bağlı. Filmdeki müzikteki ince nüansları almaksa derdiniz, çok iyi oluyor. Ama bas olsun diye arıyorsanız yanlış yerdesiniz.

Son düzenleme:
Hocam ne beklediğinizle bağlı. Filmdeki müzikteki ince nüansları almaksa derdiniz çok iyi oluyor. Ama bas olsun diye arıyorsanız yanlış yerdesiniz.

Hocam sadece kaliteli ses almak istiyorum. Ayrıca ath M.20X in incelemesine baktığımda bassların iyi olduğu söyleniyordu.

@Merdt hocam selam. Şu anda Sennheiser Game Zero ve Sound Blaster G3 kullanıyorum. Açıkçası sesinden pek memnun değilim. Battlefield 2042 oynuyorum ve istediğim gibi detay alamıyorum. Ve bazen ses kulağımı yoruyor. Ses konusunda yeni sayılırım fakat treble kısmı yüksek olduğu için olabilir diye düşünüyorum. Sizin önerdiğiniz bir ayar bir EQ var mıdır?

@Merdt hocam selam. Şu anda Sennheiser Game Zero ve Sound Blaster G3 kullanıyorum. Açıkçası sesinden pek memnun değilim. Battlefield 2042 oynuyorum ve istediğim gibi detay alamıyorum. Ve bazen ses kulağımı yoruyor. Ses konusunda yeni sayılırım fakat treble kısmı yüksek olduğu için olabilir diye düşünüyorum. Sizin önerdiğiniz bir ayar bir EQ var mıdır?

Play 4'ü Rainbow Six Siege önayarlı EQda kullanıyorum ben. Deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı