Sennheiser Game Zero nasıldır?

rafetsunal

Hectopat
Makaleler
1
Amazon'dan böyle bir set aldım, toplam 2200TL civarı tuttu. Biraz incelemesine bakındım, hoşuma gitti gibi fakat benim aldığım kulaklıkta epos yazıyor. Teşhir ürünü gibi bir şey mi?

1681453015114.png

Son düzenleyen: Moderatör:
EPOS, Sennheiser'ın oyun ürünlerinin genel adı. Alt marka gibi bir şey.
Ben 1450 liraya almıştım yakın zaman önce. Sorunsuz kullanıyorum. Müzik performansı yeterli, oyunlarda wallhack gibi bir kulaklık. EQ'ya harika tepki veriyor. Mutlaka biraz oynayın. Creative App üstündeki hazır profiller de gayet yakışıyor. Özellikle mikrofon kalitesi çok iyi. İletişimle alakalı ayarları kurcalayın çok memnun kalırsınız.

Epos, Sennheiser'ın oyun ürünlerinin genel adı. Alt marka gibi bir şey.
Ben 1450 liraya almıştım yakın zaman önce. Sorunsuz kullanıyorum. Müzik performansı yeterli, oyunlarda wallhack gibi bir kulaklık. EQ'ya harika tepki veriyor. Mutlaka biraz oynayın. Creative App üstündeki hazır profiller de gayet yakışıyor. Özellikle mikrofon kalitesi çok iyi. İletişimle alakalı ayarları kurcalayın çok memnun kalırsınız.

Hocam EQ ayarlamak konusunda bayağı acemiyim ki yüksek ihtimalle yapamam. Hazır olarak edinebileceğim bir yerler var mı? En azından Warzone 2 ve CS:GO'da kullanabileyim yeterli.

Epos, Sennheiser'ın oyun ürünlerinin genel adı. Alt marka gibi bir şey.

Bir de driverini buradan mı indirmeliyim?

Hocam EQ ayarlamak konusunda bayağı acemiyim ki yüksek ihtimalle yapamam. Hazır olarak edinebileceğim bir yerler var mı? En azından Warzone 2 ve CS:GO'da kullanabileyim yeterli.

Hocam Creative App adında bir programı var almış olduğunuz ses kartının. Hazır EQ profillerinde Counter için hazır EQ var ve İNANILMAZ İYİ ÇALIŞIYOR.
Warzone 2 için Call of Duty Series diye bir önayar var onu kullanıyorum. Bu da gayet tatmin edici.

Bir de driverini buradan mı indirmeliyim?
Kulaklığın bir driverı yok. 3.5mm ile bağlandığı için.
Ben ses kartı olarak G3 kullanmıyorum fakat Creative App üzerindeki mikrofon için kullandığım ayarlar şöyle:

1.png
2.png
3.png
5.png
4.png

Son düzenleme:
Hocam Creative App adında bir programı var almış olduğunuz ses kartının. Hazır EQ profillerinde counter için hazır EQ var ve inanılmaz iyi çalışıyor.
Warzone 2 için Call of Duty series diye bir önayar var onu kullanıyorum. Bu da gayet tatmin edici.

Kulaklığın bir driverı yok. 3.5mm ile bağlandığı için.
Ben ses kartı olarak G3 kullanmıyorum fakat Creative App üzerindeki mikrofon için kullandığım ayarlar şöyle:

Eki Görüntüle 1739433Eki Görüntüle 1739435Eki Görüntüle 1739436Eki Görüntüle 1739438Eki Görüntüle 1739440

Teşekkür ederim hocam. Geldiği zaman yapamazsam tekrar yazayım buraya. Kargom dünya turu yapıyor şu an. İspanya'dan Almanya'ya oradan da Hollanda'ya geçti artık Türkiye'ye ne zaman gelir bilmiyorum.

Teşekkür ederim hocam. Geldiği zaman yapamazsam tekrar yazayım buraya. Kargom dünya turu yapıyor şu an. İspanya'dan Almanya'ya oradan da Hollanda'ya geçti artık Türkiye'ye ne zaman gelir bilmiyorum.

İstediğinizi sorabilirsiniz. Dönerim en kısa zamanda. Hayırlı olsun şimdiden.

@Merdt hocam kulaklığı şu an kullanıyorum, gelen sesleri diğer kulaklığa göre çok güzel fakat mikrofonu kötü yani sesim uzaktan geliyor gibi tam olarak net değil. Bir ayar falan yapmam mı lazım?

@Merdt hocam kulaklığı şu an kullanıyorum, gelen sesleri diğer kulaklığa göre çok güzel fakat mikrofonu kötü yani sesim uzaktan geliyor gibi tam olarak net değil. Bir ayar falan yapmam mı lazım?

Mikrofonu biraz bükebiliyorsunuz. Onun dışında Smart Volume ayarını yapıp mikrofon sesini %100 olarak ayarlarsanız bir sorun olmaması lazım aslında. Creative App üzerindeki ayar menülerinizi atar mısınız? Belki ek fonksiyonlar falan vardır kurcalayalım biraz.
Gördüğüm kadarıyla G3'ün yanında bir mikrofon sesi tekerleği var. Belki dikkatinizden kaçmıştır onu da deneyin mutlaka.

Mikrofonu biraz bükebiliyorsunuz. Onun dışında Smart volume ayarını yapıp mikrofon sesini %100 olarak ayarlarsanız bir sorun olmaması lazım aslında. Creative App üzerindeki ayar menülerinizi atar mısınız? Belki ek fonksiyonlar falan vardır kurcalayalım biraz.
Gördüğüm kadarıyla G3'ün yanında bir mikrofon sesi tekerleği var. Belki dikkatinizden kaçmıştır onu da deneyin mutlaka.

Biraz daha düzeltebildim Windows ayarları ile birlikte. Ses kartım hala yolda olduğu için direkt anakarta takarak ayar yapmaya çalışıyordum. O zaman ses kartını beklemem gerekli düzgün ayarlar için. Teşekkürler tekrardan madem ben ses kartı gelince tekrardan yazayım size şimdilik böyle kullanayım.

Geri
Yukarı