Sennheiser Game Zero vs GSP 350 vs GSP 300 vs GSP 600

Dariahlazatova

Decapat
Arkadaşlar genel bir kullanıcıyım ama oyunlarda iyi ses kasılsın ve basları düzgün olsun istiyorum. Çok büyük indirim buldum hangisi alınmalı?
-GSP 300: 500TL.
-GSP 600: 1200TL ama teşhir.
-GSP 350: 700TL.
GameZero: 1200TL.

Eğer zora sokmayacak ise gamezero alın gerçekten iyi bir kulaklık. Eğer ki bütçemi zorlamak istemiyorum derseniz ve ses kartınız iyi değil ise gsp 350 alabilirsiniz.

Ses kartım ALC 1200. GameZero fiyatı çok uygun geldi. Ama bir yandan Gsp 350'yi de alıp satabilirim fiyatı çok uygun değil mi?

Fiyatına göre almamak lazım aslında stokta yok diye pahalı olabilir ama alıcısı yoksa işe yaramaz pahalı olması. İncelediğimde forumlara göre GSP 600 hepsinden çok daha iyi ama bazıları kısık ses problemi yaşamış.

Fiyatına göre almamak lazım aslında stokta yok diye pahalı olabilir ama alıcısı yoksa işe yaramaz pahalı olması. İncelediğimde forumlara göre GSP 600 hepsinden çok daha iyi ama bazıları kısık ses problemi yaşamış.
Benim gönlüm şu an GameZero'dan yana. Hem 90 derece dönebiliyor hatırlarsınız beni. fiyatı da 1200 şu an uygun geldi bana siz ne dersiniz Arctis Pro Hi-Res mi yoksa bu mu?

Geri
Yukarı