Sennheiser Game Zero vs GSP 350 vs GSP 300 vs GSP 600

Tercih meselesi alan alır almayan almaz bu konuda ne desek yalan olur. Daha pahalıya da satabilirsiniz ucuza da.
Anladım. Bir de bir şey daha sormak istiyorum. GameZero, oyuncu kulaklığı olduğu için basslarının iyi olmadığı söyleniyor. Ben bass'a önem veriyorum ve çoğu zaman da müzik dinliyorum. Bir de tasarımsal olarak da önemli benim için. GameZero özellik bakımından çok iyi olsa da SteelSeries gibi değil. Sizce hangisi daha başarılı genel anlamda?

Anladım. Bir de bir şey daha sormak istiyorum. GameZero, oyuncu kulaklığı olduğu için basslarının iyi olmadığı söyleniyor. Ben bass'a önem veriyorum ve çoğu zaman da müzik dinliyorum. Bir de tasarımsal olarak da önemli benim için. GameZero özellik bakımından çok iyi olsa da SteelSeries gibi değil. Sizce hangisi daha başarılı genel anlamda?
Çoğu oyuncu kulaklıklarında ses kasmak için bas yoktur yada azdır. Bu yüzden bu şekilde üretiliyor. Bas seviyorsan her şey bir yana Razer modelleri yada bas ağırlıklı müzik kulaklık seçmen gerekiyor. İkisinde de bas azdır bana göre bu da ses kasmak için normaldir.

Çoğu oyuncu kulaklıklarında ses kasmak için bas yoktur ya da azdır. Bu yüzden bu şekilde üretiliyor. Bas seviyorsan her şey bir yana Razer modelleri ya da bas ağırlıklı müzik kulaklık seçmen gerekiyor. İkisinde de bas azdır bana göre bu da ses kasmak için normaldir.

Eğer GameZero alırsam iade gibi bir seçeneğim yok ve fiyat her an değişebilir çünkü piyasanın altında bir fiyatı var. 2'nci olarak SteelSeries görünüş olarak daha güzel ama daha maliyetli. Bir de Razer ürün düşünmüyorum. Cloud Stinger kulaklığımdan biraz daha yüksek Bass'ı olsun yeterli benim için. GameZero'yu kulağımda denedim ve gerçekten çok rahattı. Ses kalitesi de öyledir büyük ihtimalle ama çok kararsız kaldım ne yapmalıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı