Sennheiser GSP 300 Kulaklığımın Süngeri Patladı

Heinz Guderian

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar henüz 2 yıllık garantisi dolmadı kulaklığın. Ve şimdi fark ettim ki süngeri patlamış. Muhtemelen birkaç gün önce oldu.. Garanti kapsamında değerlendirilir mi? Çünkü normal kullanımda başıma gelen bir şey.. Kullanıcı hatası olması için ayağımı falan sokmam beklenir herhalde diye düşünüyorum.. Düşüncelerinizi bekliyorum, ne yapmalıyım?
Screenshot_2.png

Arkadaşlar henüz 2 yıllık garantisi dolmadı kulaklığın. Ve şimdi fark ettim ki süngeri patlamış. Muhtemelen birkaç gün önce oldu.. Garanti kapsamında değerlendirilir mi? Çünkü normal kullanımda başıma gelen bir şey.. Kullanıcı hatası olması için ayağımı falan sokmam beklenir herhalde diye düşünüyorum.. Düşüncelerinizi bekliyorum, ne yapmalıyım?
Eki Görüntüle 550633
Ne yaptınız? Bende de aynı durum oldu. İnternetten kulaklık padini almayı düşünüyorum?

Eki Görüntüle 550633
2 yılda deforme olması üzerine tasarlanan bir kulaklık. Aynı sorunu yaşadım ve firma 50tl indirimin ötesine geçemez destekte. Ayrıca ellerinde de yok yedek parça aylardır. 900'lü rakamlara aldıysanız büyük geçmiş olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı