Sennheiser GSP 300 nasıl iade edilir?

• Konuyu başlatan kudal
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 436

kudal

Hectopat
Arkadaşlar, kulaklığı sipariş verirken de firma iyi olsun diye gidip fazla para ödedim. Ancak aldıktan sonra kargo süreci için kaç kere arasam da bir kere bile görüşemedik, açmadılar. 5-6 gün oldu kulaklık elime geleli ancak iade etmek istediğimi anladım. Fakat alırken bile ulaşamadım şimdi nasıl iade etmek istediğimi belirteceğim ben. İade politikasına bakıyorum ve hiçbir halt anlamadım. Bir yardımcı olun size zahmet. Geçenlerde kaç mail attım kaç kere aradım bir kere bile görüşme sağlayamadık. O kadar mükemmel destek veriyorlar ki(!)

İnternetten yapılan alışverişlerde 15 gün içinde sebepsiz yere cayma hakkın var. Kozmetik ürünler, sağlık ürünleri, kitap, dergi, dvd gibi kaynaklar, iç çamaşırları vs. hariç. Bazı firmalar hijyen sebebiyle kulaklıkları kabul etmeyebiliyorlar. Umarım kutusunu açmamışsınızdır.
İade için firmaya ulaşamıyorsanız bulunduğunuz yerdeki tüketici hakem heyetine başvurun. Onlara ulaşamadığınızı nasıl belgeleyeceğinizi sorun.

Kulak içi iadeleri sıkıntı oluyor. Harici sıkıntı olduğunu sanmıyorum. Kendi sitesinden aldım ürünü. Sennheiser’ den.
Ek olarak; ne yapmalıyım? Ulaşamıyorum kendilerine, direkt adreslerine bir not yazıp kargolamalı mıyım?

Son düzenleme:
Sitede yönlendirmeler nasıl bilemediğimden net birşey söyleyemem ama sanırım siparişlerim kısmında aldığın ürün için bir iade butonu vardır. Oradan sana kod verirler kargoya teslim edersin genelde böyle oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı