Sennheiser GSP 350 vs HyperX Cloud 2

EgeMCST

Kilopat
Yer
Kadıköy,İstanbul
Daha fazla  
Bu konu daha öneden birkaç kere açılmıştı fakat cevabını öğrenemediğim bir soru var. Sennheiser hiçbir oyuncu kulaklığında neodymium mıknatıs kullanmıyor ama neodymium mıknatısın da bir artısı olduğu aşıkar. Hem Sennheiser'ın neden neodymium mıknatıs kullanmadığının sebebini hem de iki kulaklık arasındaki tercihinizi öğrenmek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 Kulaklığı denemiş biri olarak söylüyorum ki GSP 350 ile Cloud 2 yi karşılaştırmak bile GSP 350 ye hakaret olur o mıknatısların her hangi bir önemi yok öyle olsaydı herkes Cloud 2 kullanırdı. Ses kalitesi 7.1 kalitesi içerisinde bulunan ses kartı kalitesi kulaklık padlerinin ve malzemenin kalitesi ve hatta kablo kalitesi ve mikrofon kalitesi olarak 2 3 gömlek üstün GSP 350 o sebepten bu karşılaştırmayı yapmayınız. Cloud Alpha deseydiniz iş değişebilirdi iki kulaklığında artı eksileri birbirini dengeler fakat Cloud 2 muadili bir kulaklık değil.

2 Kulaklığı denemiş biri olarak söylüyorum ki GSP 350 ile Cloud 2 yi karşılaştırmak bile GSP 350 ye hakaret olur o mıknatısların her hangi bir önemi yok öyle olsaydı herkes Cloud 2 kullanırdı. Ses kalitesi 7.1 kalitesi içerisinde bulunan ses kartı kalitesi kulaklık padlerinin ve malzemenin kalitesi ve hatta kablo kalitesi ve mikrofon kalitesi olarak 2 3 gömlek üstün GSP 350 o sebepten bu karşılaştırmayı yapmayınız. Cloud Alpha deseydiniz iş değişebilirdi iki kulaklığında artı eksileri birbirini dengeler fakat Cloud 2 muadili bir kulaklık değil.
Ben de kulaklıkları denedim ama sadece kulağıma takabildim,çalıştırarak deneme imkanı vermediler ikiside kulağıma oturdu sadece şu mıknatıs konusu aklımı karıştırıyo umarım deneme imkanım olur fakat Sennheiser'ın yanılcağını düşünmüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı