Sennheiser GSP 350 vs HyperX Cloud Alpha

mwsg

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
HyperX Cloud Alpha'yı indirimli bir fiyattan alacaktım ancak indirimi kaçırdım fiyatı tekrar 500TL oldu. Şimdi 500TL vermişken 530 verip Sennheiser GSP 350 de alabilirim.

Bu iki kulaklık arasından hangisini tavsiye edersiniz? 7.1'i pek gerekli bulmuyorum ancak Sennheiser'da kolay kapatılıp açılabilmesi hoşuma gitti, örneğin PUBG gibi oyunlarda Sterio kullanırken uçak sesi vs. çok rahatsız ediyor.

Elbette oyun için kullanacağım ancak ikisi de oyunda bana yeterli gelecektir. Müzik dinlerken ve film izlerken daha iyi ses kalitesini verebilecek olan benim için öncelikte olur.

Sennheiser al en az 10 yıl kullanırsın üstüne oturduk kırıldı bantladım yine ilk günkü gibi kullanıyorum nazar değmesin ama bozulmuyor. Alman malından şaşma.

Bu linkteki ürün HyperX Cloud, Alpha modeli değil. Bu tür sadece birkaç veriyi var ya da yok şeklinde değerlendiren karşılaştırma sitelerine bakarak kulaklık almanın da bir mantığı yok.

Sennheiser al en az 10 yıl kullanırsın üstüne oturduk kırıldı bantladım yine ilk günkü gibi kullanıyorum nazar değmesin ama bozulmuyor. Alman malından şaşma.

Sennheiser ancak sonuçta giriş seviye bir modeli :D

Bu linkteki ürün HyperX Cloud, Alpha modeli değil. Bu tür sadece birkaç veriyi var ya da yok şeklinde değerlendiren karşılaştırma sitelerine bakarak kulaklık almanın da bir mantığı yok.

Sennheiser ancak sonuçta giriş seviye bir modeli :D
Dostum şimdi ben 7-8 yıl önce falan HD 201 modelini almıştım düşün artık hala sorun yok.
3 metre kablosu var stüdyo tip kulaklık 75 TL'ye almıştım şimdi 150 TL olmuş. :uyan:
CS:GO'da oynadım oyunda duymadığım ses olmadı, ve 2 yıldır oyun oynamıyorum film ve müzik hayatımda büyük yer kaplıyor inan kulaklığı takınca şarkının içinde oluyorum.
Bu kadar parayı oraya vereceğinize donanımı güçlendirin bence gerek yok diye düşünüyorum.
Eğer bir Amerikalının verdiği parayı verseydik o zaman olurdu.
Tabi bunun gibi bileşenler için bunlar göreceli şeyler herkesin kararına zevkine saygı duyuyorum.

teecrüben neidr ?
SES: Ses kalitesi çok iyi, 7.1 başarılı, CS: GO'da 7.1'i kapatıp HRTF'yi açtığımdda özellikle CUI'den ayarlanan FPS modunda eski kulaklığım G430'a göre sesleri çok daha iyi alıyorum.
MİKROFON: Kötü ile orta arasında diyebiliriz, sesi zayıf alıyor.
GÖRÜNTÜ: Dışarıda da çok rahatlıkla normal kulaklık gibi takıp gezebileceğiniz bir kulaklık. Tek girişli zaten telefona uygun. Mikrofonunun da çıkarılabilmesi çok iyi bu anlamda.
KONFOR: Rahatlığı ucuz kulaklıklara göre çok iyi ancak üst seviye gaming kulaklıkların rahatlığını yakalayamamış. Eski Steelserieslere göre vs. kıyasladığımızda çok daha iyi tabii ki, o kadar da kötü değil :D G430 10 saat bile kafada kalsa hissettirmeyen bir kulaklık olduğundan onunla kıyasladığımda çok geride kalıyor.

EK: USB adaptöründen jackı çok kolay çıkıyor, biraz daha sıkı olsa daha iyi olabilirmiş. Kablo uzunluğu ideal, kalitesi iyi görünüyor yeterince kalın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı