Sennheiser GSP 350 vs HyperX Cloud Revolver S 7.1

Konuyu tekrar açmak istiyorum. Hangisini tercih etmeliyim neden?

Çok geç gördüm ama bu saatden sonra bakanlar olursa diye cevaplıyorum. Her iki kulaklığı da uzun süre kullanmak nasip oldu şu an revolver s i kullanmaktayım. Ve fazlasıyla memnunum ikisi de yaz aylarında terlemeler yaptı normal olarak kullanılan malzemelerden ötürü. Kafa bandında ise Sennheiser 2.3'ü saatlerden sonra beni bir tık rahatsız etmeye başlıyordu kafa bandında altını çiziyorum kulak pedlerinden bahsetmiyorum arada çıkartıp sonra geri takıyordum revolver s de daha rahat ettim açıkçası ses kalitesinde eğer oyun için ise ikisinin arasındaki fark pek anlaşılcak seviyede değil ancak revolver s in frekans aralığı daha yüksek ayrıntılarla uğraşıp ekolayzır ayarlarını yaparsanız daha iyi sonuç alacaksınızdır revolver s de ama ses kalitesinde elle tutulur büyük fark kesinlikle yok 0.5 puanla revolver s öne geçerdi öyle söyleyeyim fark müzik dinlerken biraz belli oluyordu fakat onu da yüksek kalitedeki flat gibi dosya kayıtlarında hissediliyordu ama YouTube, Spotify vs kafa kafayalar açıkcası burada seçimi etkileyen en büyük faktörlerden biride fiyatları revolver s i 800.1000 TL arasında bulabilirsiniz şu zamanda Sennheiser fiyatı biraz uçmuş 1900.200 TL civarlarında ben 750 civarında almıştım. Sonuç olarak kesinlikle revolver s alıncak gerçekten iyi bir kulaklık.

Yeni konular

Geri
Yukarı