Sennheiser HD 458BT ANC vs AKG N700nc

MiracleSound

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Kablosuz ve aktif gürültü engelleyici özellikli bir kulaklık aramaktayım. 1000TL'ye kadar bütçem mevcut. Uzun uzun araştırdıktan sonra bu iki model arasında kaldım. Bu iki kulaklıktan birini deneyimleyen varsa deneyimlerini aktarabilir mi? Sorun vs. yaşayan var mı?

Başka tavsiye vermek isteyen olursa aradığım önemli özellikler temiz ve doğal ses, yüksek konfor. (Uzun saatlerce kafa ağrıtmadan takabilmem önemli).

Ek olarak belirtmek istiyorum. Telefonum Oppo reno 4 Lite. Bağlantı sorunu yaşar mıyım? Gecikme durumu olur mu? Acaba diye içimde huzursuzluk var her iki kulaklık için de. Bilgisi olan deneyen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Teşekkürler.

Linkler:
Sennheiser HD 458 BT
AKG N700NC

Anker Q30 için alırım gözüyle bakıyordum ama oyuncu kulaklığı aldım ve Hepsiburada 800 TL fiyatı ile sona erdi. Alternatif yerlerde bulunuyor ama 1000 küsür TL civarında. Karşılaştırıldığı marka model var birde Taotronics Soundsurge 90 incelemelerine bakın sadece en azından fikriniz olur

Anker Q30 için alırım gözüyle bakıyordum ama oyuncu kulaklığı aldım ve Hepsiburada 800 TL fiyatı ile sona erdi. Alternatif yerlerde bulunuyor ama 1000 küsür TL civarında. Karşılaştırıldığı marka model var birde Taotronics Soundsurge 90 incelemelerine bakın sadece en azından fikriniz olur
Tavsiye için teşekkür ederim. Q30 şuan hiçbir yerde stokta yok maalesef. Olsa listeme giriyor aslında. Taotronics yorumları falan oldukça iyi aslında ama ısınamadım maalesef.

Bu fiyat bandında her kutucuğu işaretleyen bir kulaklık bulmak sıkıntılı gibi duruyor.

En sonunda taahhüt ile Turkcell'den Sony Mx1000mk4 alacağım o olacak. 😂

HS70 PRO gaming kulaklık aldım eğer müzik kalitesi olarak beni çok tatmin etmezse söylediklerimden birini alırım diye düşünüyordum gerçi q30 için o 800 TL ye çıkmak istemem. Life 2 Neo alırım diyordum ama oda neredeyse SS 90 ile aynı fiyatta. Sanırım eğer ihtiyaç duyarsam SS 90 yada belki 85olarak değerlendireceğim, bütçeyi dengede tutmak adına.

Bütçeyi yükselterek Sony WH-1000XM4 aldım.

Ürün tarafıma ulaştığında inceleme konusu açacağım.

Bu konu kapatılabilir.

Geri
Yukarı