Sennheiser HD400s alınır mı?

Kaiwaos

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Aşçı
Merhaba Amazon'dan 650 TL'ye geliyor sizce alınır mı? İyi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kulaklığı birkaç yıldır kullanıyorum. Ben bayağı memnunum. Aliexpressden kumaş kulak pedleri alıp taktım daha kullanılabilir oldular. Müzik yapmakla uğraştığım için flat eq ayarını kullanıyorum equalizer apo ile.

Kulaklığın genel karakteri tizleri fazlasıyla açık, aşırı dengeli değil. Ama müzik dinlemesi bence oldukça keyifli

Bu kulaklığı birkaç yıldır kullanıyorum. Ben bayağı memnunum. AliExpress'den kumaş kulak pedleri alıp taktım daha kullanılabilir oldular. Müzik yapmakla uğraştığım için flat EQ ayarını kullanıyorum equalizer apo ile.

Kulaklığın genel karakteri tizleri fazlasıyla açık, aşırı dengeli değil. Ama müzik dinlemesi bence oldukça keyifli.

Merhaba cevabınız için teşekkür ederim. Ben kulaklığı telefonda kullanacağım için sizce HD400s mi mantıklı olur yoksa BT350 mi? Ses kalitesi filan hangisinde daha iyi olur acaba.

1 ya da 2 yıldır HD400S kullanıyorum.

Olumlu yönlerinden bahsedeyim:
  • Ses netliği çok güzel.
  • Taşıması kolay.
  • Darbelere ve güneşe çok dayanıklı. (Güneşte birkaç saat unuttuğum oldu, yastığı yumuşadı ve birkaç saate eski haline döndü.)
  • Kablo uzunluğu iyi.
Olumsuz yönleri de var:
  • Yastıkları çok dar yani küçücük kulağınız yoksa temas edecektir.
  • Bass seviyesi berbat.
  • Kablosu kaygan değil yani kolunuza, bacağınıza takılıp düşebiliyor yere. (Çok sinirli anlarımız oldu bu vesileyle ama kesinlikle hiçbir hasarı yok, çok dayanıklı.)
  • Terleme yapıyor.
Bununla ilgili uzun bir inceleme yapmıştım Sosyal'de fakat bulamadım. Aklımda kalanlardan aktarayım dedim. Fiyatı harika bu arada aklınıza yatarsa hızlı alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı