Sennheiser kulaklık ile FLAC kalitesi düşük

YalkinY

Centipat
Merhaba dostlar. Sennheiser HD 4.40 BT modeli elimde mevcut. BU kulaklığı sadece müzik dinlemek için aldım. Genelde metal müzik veya enstrümental müzik dinliyorum.(Metal olarak: Testament, Megadeth, Pantera, Exodus, Animal Drive, Metallica vb. Enstrümantal olarak Satriani, Vai, Jason Becker, Marty Friedman, Guthrie Govan vb.) Spotify kullanıyordum fakat artık Deezer'a geçtim.(APK mod olarak kullanıyorum) O yüzden indirdiğim dosyalar FLAC kalitesinde olmuyor. Deemix veya deezerloader kullanarak indiriyorum FLAC dosyalarını. Fakat Sennheiser kulaklığımı kablo ile de bağlayıp dinlesem çok büyük bir fark gelmiyor yardımcı olabilir misiniz? Boşuna mı aldım şimdi o kulaklığı.

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirdiğin dosyalar gerçekten Flac formatın da mı? Bir uygulama vardı, detaylı bakabiliyor idin. Adını unuttum ama bulursan bakabilirsin. Sen şarkıları nereden indiriyorsun, converter kullanarak mı? Eğer öyle indiriyor isen o dosya Flac olmuyor sadece Kbps değeri yüksek oluyor yani sen Flac indirdiğini zannediyorsun.

fgfg.PNG

Fake FLAC değilmiş.
Seninkiyle de deneyeyim dostum.
gffgfgfg.PNG

Fake değil galiba sonuçlar öyle diyor.
@sen7en seninkiyle de test ettim dostum.
Dostlar kusura bakmayın çok aceleci biriyim normalde. Zaten şimdi de acele ediyorum yaklaşık 3 gündür 20 saatimi vererek araştırma yaptım 😅

Son düzenleme:
@138233 merhaba dostum yorumun için teşekkür ederim. Bilgisayardan dinliyorum veya telefondan oluyor. Flac için aradaki farkı anlamadığımda kabloluyla kullanıyordum. Kullandığım flac dosyalarına bir çok test yaptı hepsi gerçek olduğunu gösterdi
@138233 dostum sen aradaki farkı anlayabiliyor musun hd 4.40'la?

Geri
Yukarı