SenpAI Valorant için ban sebebi mi?

Makaleler
2
Daha fazla  
SenpAI Valorant için ban sebebi mi? Çünkü ben 1 defa ban yedim haksız ban olduğu için ticket sonucu açıldı ancak 2. banda perma IP ban riskim var ve ben bu riske girmek istemiyorum. Eğer ban sebebi değilse uygulama tamamen ücretsiz mi? SenpAI ve SenpAI Plus farkı ne?

1630531497682.png

Bildiğim kadarıyla ban sebebi değil. Ücretli ile ücretsiz arasındaki fark:
1630531443985.png

Üstteki resmin Türkçesi:
Reklamsız deneyim.
Özel profil rozeti.
SenpAI Plus discord rolü.

Henüz bulunmayanlar:
Premium challengelar.
Sadece plus üyelerine özel özellikler.
Çeşitli sesli asistan özelleştirmesi.
Oyun içi arayüzü.
Onur listesi.

Hayır değil Riot Games senpai, Blitz vb. programları oyunculara oyunu öğretmeye çalıştıkları için destek veriyor.

Hayır değil. Resmi olarak desteği var programın.

Teşekkürler.

Pek gerekli bir uygulama olduğunu düşünmüyorum.

Ben genelde çok kaptırıp süreye hiç bakmıyorum bu sebepten süre hatırlatıcıs işime yarayacak. Arkadaşlar bu senpAI ve SenpAI Plus farkı ne peki?

Bildiğim kadarıyla ban sebebi değil. Ücretli ile ücretsiz arasındaki fark:
Eki Görüntüle 1155603
Üstteki resmin Türkçesi:
Reklamsız deneyim.
Özel profil rozeti.
SenpAI Plus Discord rolü.

Henüz bulunmayanlar:
Premium challengelar.
Sadece Plus üyelerine özel özellikler.
Çeşitli sesli asistan özelleştirmesi.
Oyun içi arayüzü.
Onur listesi.

Çok teşekkürler.

senpaı ban sebebi mi? bu özellikleri kullanırken SenpAI.GG sizi banlatmaz, hesabınızı riske atmaz ve tamamen güvenlidir.

SenpAI.GG, oyun geliştiricileri ve yayıncıları tarafından sağlanan API'lerle çalışır. SenpAI.GG, projelerini açıklamak için çalışmalarını sunarak bu API‘ler için başvurur. Şirketler tarafından onaylandığı takdirde SenpAI.GG, oyuncuların verilerini toplamak, analiz etmek ve ipuçları, püf noktaları, rehberler veya diğer çözümleri sunmak için bu API'leri kullanır.

Kısacası SenpAI.GG Riot uyumludur ve tüm özellikleri Riot Games onayından geçmiştir. Hesabınız hiçbir risk altında olmaz, ban tehlikesi yaşamazsınız ve hesap bilgileriniz de tamamen güvendedir.

Yeni konular

Geri
Yukarı