Bleach'e 170. bölümden başlanır mı?

Bence olabilir. YouTube'da varsa özetleri izleyip atlayabilirim.
Sen 2010 öncesi hiçbir yapımı izleme.

Arkadaşımız hiç eski seri izlememiş olabilir, bleach çok eski değil ama 2005 miydi çıkış tarihi eski sayılır yeni nesile.
2005 milattan öncesi. Daha Mete ıslıklı oku icad etmemişti. Arkadaşın 2010dan başlaması lazım ki Mete tahta çıkmış olsun.

Sen 2010 öncesi hiçbir yapımı izleme.

2005 milattan öncesi. Daha Mete ıslıklı oku icad etmemişti. Arkadaşın 2010dan başlaması lazım ki Mete tahta çıkmış olsun.
Kendi kardeşimdem biliyorum ya eski diye izlemiyor :D, torrent olarak indirse kaliteli sürümleri var aslında belki izler öyle, hardsub olunca extra kötü oluyor kalite. 😀

Kendi kardeşimdem biliyorum ya eski diye izlemiyor :D, torrent olarak indirse kaliteli sürümleri var aslında belki izler öyle, hardsub olunca extra kötü oluyor kalite. 😀
O torrentlerinde trsi yok. İlk izlediğim zamanı hatırlıyom da hardsubun üstüne hardsub yapmışlardı berbat bişeydi. Sonra da nyaayı keşfettim...

O torrentlerinde trsi yok. İlk izlediğim zamanı hatırlıyom da hardsubun üstüne hardsub yapmışlardı berbat bişeydi. Sonra da nyaayı keşfettim...
Lanet olsun ki online izleme siteleri yapıyordu bu terbiyesizliği, şimdilerde var mı bilmiyorum ama artık kalitesiz translate olayına döndü çoğu seri.

Lanet olsun ki online izleme siteleri yapıyordu bu terbiyesizliği, şimdilerde var mı bilmiyorum ama artık kalitesiz translate olayına döndü çoğu seri.
Siteden izlemememin en önemli nedenlerinden biri bu.

Aynı seriye hele bir de popülerse 5 6 grup atlıyor. Misal Demon Slayer S5'e grupların hemen hepsi atlayacak veya Bleach part 3'e. Ama atıyorum Let's Lagoon, Are You Lost, Stravaganza gibi pek bilinmeyen serilerse 1 2 grup falan bakıyor. Manga zaten hak getire.

Aynı seriye hele bir de popülerse 5 6 grup atlıyor. Misal Demon Slayer S5'e grupların hemen hepsi atlayacak veya Bleach part 3'e. Ama atıyorum Let's Lagoon, Are You Lost, Stravaganza gibi pek bilinmeyen serilerse 1 2 grup falan bakıyor. Manga zaten hak getire.
Hep öyle ya fansublar popülerlere abanıyorlar, oysa bıraksalar işin uzmanına mesela veteran girecektir yine kimetsuya o hariç izlenilmez bence. Manga için bir şey diyemem çok nadir okuyorum. :D

Çok mu kötü şuan nasıl hiç bilmiyorum da eski okuduklarım güzeldi mesela shigurui mangasını çeviren arkadaşlar güzel emek vermişleri.
İyiler var elbette ama genele vurursan çoğu kötü. Benim denk geldiklerimin çoğu kötüydü.

Bu güzelmiş çeviri olarak. Bu tarz seviyosan, Azumi, Ravages of Time, Sidooh bakabilin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı