Sensei 310 vs Rival 310 vs Rival 600

Skyguy

Hectopat
Arkadaşlar eli 18,5*9 CM olan fingertip tutan birine hangisini önerirsiniz?

LOL, Company of Heroes, COD gibi oyunlarda ve günlük kullanımda kullanılacak.

Rival 300 kullanıyorum yandaki kauçuk eridi. Bu modellerdeki silikonlar da erir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steelseries Rival 600 ped akma sorunu devam ediyor.

10 eki olan modellere bu sorun çözüldü diye biliyorum yanlış olabilir ve bunlarda pek sorun yaşayan görmedim.

Benim önerim eskiden 300 kullandığınız için 310 olur.

Hyperx Pulsefire FPS Pro RGB bakabilirsiniz ek olarak.

Steelseries Rival 600 ped akma sorunu devam ediyor.

10 eki olan modellere bu sorun çözüldü diye biliyorum yanlış olabilir ve bunlarda pek sorun yaşayan görmedim.

Benim önerim eskiden 300 kullandığınız için 310 olur.

Hyperx Pulsefire FPS Pro RGB bakabilirsiniz ek olarak.
Cevabınız için teşekkür ederim.rival300 ile çok rahat edemiyorum, o yüzden rival310 için biraz ensişeliyim. Rival300 tutuşuma göre biraz ağır ve uzun kalıyor.ayrıca rival300 gibi 310 da da yanlarda erime olur diye korkuyorum.

Zowie s2 nasıldır bir bilginiz var mı? 400 tl ile kasım ortasında piyasaya girecek diyorlar sizce parasını hak eder mi? Oyunlarda ve günlük kullanımda memnun eder mi?

Son düzenleme:
Birazdaha küçük bir mouse istiyorsunuz sanırım.

Zowie S2 elinize oturacağını düşünüyorsanız neden olmasın.
Aslında denemedim ama sanki biraz daha küçük mouse ile daha rahat edecek gibi düşünüyorum. Zowie s2 şuanki mouseum rival 300 den 1 cm kısa, 1cm alçak ve yarım santim dar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı