Sensei 310 vs Rival 310

Randower

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Üniversite öğrencisi
Profil Kapağı
1524136703
Her zaman düz mouse kullanmayı sevmişimdir. Steel Series'in 310 serisi çok hoşuma gitti. Rival sanırım sadece sağ eller için üretilmiş.

Eklemem gerekirse profesyonel oyuncu olmasam da yüksek kümelerde FPS / Shooter oyunlar oynamaktayım. (CS:GO ve Rainbow Six Siege gibi gibi) Rival 310 alacaktım fakat o sağ el çıkıntısı pek hoşuma gitmedi. Sanki performansımı etkilermiş gibi bir his var içimde. Kullanan kişiler yada bilgisi olan kişilerin tavsiyesi nedir ?

@Silinen üye

Son düzenleyen: Moderatör:
Asıl önemli olan elinize oturmasıdır. Zaten belirtmişssiniz düz mouse kullandığınızı. Sizin için Sensei 310 daha iyi seçim olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rival 310'u İtopya mağzasında deneme şansım oldu. Sensei 310 hakkında bir bilgim yok açıkçası.

Rival 310 çok rahat bir mouse ama siz galiba solaksınız. Sağ el için tasarlanmış bir mouse gibi. Bu yüzden test ederek alın muhakkak. Her ele olmayabilir.

Alternatif olarak G403 alınabilir.

İkisi de iyidir. Ergonomi farkını anlamak için bir mağazada kendi elinize göre denemenizi öneririm. Resim üzerinden konuşmak doğru olmaz. Pratikte işler değişebilir.
Paketten çıkarıp kullanmamıza izin verirler mi ki :D

Rival 310'u İtopya mağzasında deneme şansım oldu. Sensei 310 hakkında bir bilgim yok açıkçası.

Rival 310 çok rahat bir mouse ama siz galiba solaksınız. Sağ el için tasarlanmış bir mouse gibi. Bu yüzden test ederek alın muhakkak. Her ele olmayabilir.

Alternatif olarak G403 alınabilir.
Hayır sağlağım Rival mousenin şekline ithafen kullandım cümleyi. Önerin için teşekkür ederim bakacağım.

Bazı mağazalarda deneme amaçlı standlara koyarlar.
Eylül civarı Teknosa ve Vatanbilgisayar'ın İzmir'deki şubelerine gittim. Sadece 1 tane şubelerine gittim gezmedim. İkisinde de istediğim mouse yoktu. Sadece 300 serisi vardı. Sizce artık gelmiş midir ? Yoksa gene boşa gitmeyeyim :D

Eylül civarı Teknosa ve Vatanbilgisayar'ın İzmir'deki şubelerine gittim. Sadece 1 tane şubelerine gittim gezmedim. İkisinde de istediğim mouse yoktu. Sadece 300 serisi vardı. Sizce artık gelmiş midir ? Yoksa gene boşa gitmeyeyim :D
Yeni çına bir seri ve artık mağazalarda yerlerini almış olması gerekiyor ama yinede net bişey söylemek zor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı