Sensei Ten ya da Sensei 310 alınır mı?

Kreatorgod

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Fizyoterapist
Evet arkadaşlar. FPS oyuncusu olarak yeni bir mouse arayışı içerisindeyim. 6 yıldır G402 kullanıyorum halen daha bir kötülüğünü görmedim. Geçen aylarda Razer DeathAdder V2 aldım ve G402'teki gibi ne sprayi iyi atabiliyorum ne de onetapleri. Kaç senelik mouse yeni nesil mousetan daha kaliteli. Sensör olarak yanından geçemiyor. Razer'ı satıp başka bir mouse bakınıyorum. Aklımda Sensei Ten ve sensei 310 var. Daha çok düz, sade ve kaliteli bir mouse arıyorum. Tercih ettiğim mouselar tam istediğim tarzda. Kullanan ya da kullanmakta olan arkadaşlar yardım ederse çok sevinirim. Bütçe 500 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Üçü de delikli, düz istediğiniz için sever misiniz bilemiyorum.

Delikli mouse'u çok tercih etmek istemiyorum tozlanıyor diye. Bir de hafif mouse denemedim nasıl olur bilmiyorum. Mouse değişmekten bıktım gerçekten. Rival 300s vardı sorunluydu. Rival 3 aldım ses geliyordu. Deathadder V2 aldım 6 yıllık abimin mouse ile bile denk değil :D Artık gerçekten parasını hakedecek iyi sensörlü bir mouse almak istiyorum. Dediğim gibi tercihim düz mouselar.
Peki dostum neden önermiyorsun sensei teni?

Haste için elinizin küçük olması lazım, M42 hakkında bir bilgim yok ama kablosunun biraz sert olduğu söyleniyor, tekerinde Model O ile aynı gıcırdama sorunları var ve istenmeyen yönde hareket edebiliyormuş. (Kesin bilgi değil, Reddit'te gördüklerimi söylüyorum. Herkeste yaşanmayabilir.)

Kaynak: https://www.reddit.com/r/MouseReview/comments/l4gh6m/xtrfy_m42_my_review_after_almost_2_months_of/

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum neden önermedin ssensei teni merak ettim

Sensei Ten sert kablosunu dert etmeyeceksen alınır. Son zamanlarda çok kullanılan paracord kablolardan değil sadece. Ben açıkçası sağ taraftaki butonları sevmiyorum. Son olarak dokusu alışılandan daha kaygan denilmiş. Fiyatına daha iyiler var gibi. Önerim Sabre RGB Pro , Fiyatına göre mükemmel. Hertz'i arttırmak bilgisayarı zorlayabiliyor. Yine de bilgisayarın yeterliyse daha yumuşak bir kullanım deneyimi sunacaktır.

Kaynak: SteelSeries Sensei Ten Review

Sensei Ten sert kablosunu dert etmeyeceksen alınır. Son zamanlarda çok kullanılan paracord kablolardan değil sadece. Ben açıkçası sağ taraftaki butonları sevmiyorum. Son olarak dokusu alışılandan daha kaygan denilmiş. Fiyatına daha iyiler var gibi. Önerim Sabre RGB Pro , Fiyatına göre mükemmel. Hertz'i arttırmak bilgisayarı zorlayabiliyor. Yine de bilgisayarın yeterliyse daha yumuşak bir kullanım deneyimi sunacaktır.

Kaynak: SteelSeries Sensei Ten Review
Kabloları çok dert etmiyorum dostum ya. Razer Deathadder'a para verdim bi G402 etmedi açıkcası :D Kablo olarak sensör olarak çok daha iyi gözüküyor görüntüde ama oyuna gelince g402'nin farkı açık ara önde. 6 yıldır gık demedi mouse ve şuan çok daha ucuz. Gerçekten almışken iyi bir mouse almak istiyorum. Sensörü iyi düz bir mouse. Elimin ölçüleri 18-18,5'a 10. Logitech G402'nin ölçüleri nedir bilmem ama claw tipi tutuyorum ve bir sıkıntısını görmedim elime büyükte gelmiyor ağırlığına da alışkınım. Razer bile hafif kalıyodu glorious elimden uçar gibime geliyor :D Buna benzer mouselar olursa sevinirim

Yeni konular

Geri
Yukarı