Sensei Ten ya da Sensei 310 alınır mı?

Dostum neden önermedin ssensei teni merak ettim.

@Nost hocam neden güldünüz anlamadım, anlamadığınız belli. O fiyata rakiplerinden düşük bir performansı var. Skatez'ler rezalet, ağırlığı fazla, Switch'lerde kötü, daha ne sayayım? Model O, DeathAdder v2, HyperX Haste kat kat daha mantıklı tercihler olur. O mouse 500 TL etmez maalesef.

@Nost hocam neden güldünüz anlamadım, anlamadığınız belli. O fiyata rakiplerinden düşük bir performansı var. Skatez'ler rezalet, ağırlığı fazla, Switch'lerde kötü, daha ne sayayım? Model O, DeathAdder v2, HyperX Haste kat kat daha mantıklı tercihler olur. O mouse 500 TL etmez maalesef.
Gülmedim tabiki dostum yanlış anlaşılmayayım. Sensei teni tipi ve sensörü itibari ile tercih etmek istemiştim lakin glorious model o bulamıyordum şimdi 500 tl ye görünce bu modelden de alabilirim. Güncel olarak halen Deathadder V2 kullanıyorum fakat abime verdim. G402'nin yanından geçemiyor v2 maalesef. Kullandığım kadarıyla. Şuan 6 yıllık g402 kullanıyorum yeni aldığım v2'yi satacağım. G402'den güzel bir mouse olduğu sürece sensörü iyi ve simetrik olduğu sürece her türlü tavsiyeye açığım dostum :) Deathadder v2 öyle gözüküyordu fakat kullanımda öyle bir hissiyatı yakalayadım dostum. Cs de bile farkı çok belli. O yüzden almışken gerçekten iyi bir mouse almak istiyorum.

@Nost hocam neden güldünüz anlamadım, anlamadığınız belli. O fiyata rakiplerinden düşük bir performansı var. Skatez'ler rezalet, ağırlığı fazla, Switch'lerde kötü, daha ne sayayım? Model O, DeathAdder v2, HyperX haste kat kat daha mantıklı tercihler olur. O mouse 500 TL etmez maalesef.

Anladığımdan emin olabilirsiniz. Performansı bahsettiğiniz farelerin biraz altında kalıyor olabilir ama şekil, kullanım, kalite açısından oldukça iyi bir mouse olduğu reddedilemez ve aradaki farkı eminim hissetmeyeceksiniz. Fiyatı biraz daha düşük olsaydı daha iyi olurdu evet.
Model o ve haste benim kullanımıma göre tercih edilmeyecek fareler. İnsanların Sensei Ten, Rival 100, G303, G400s tercih etmelerinin sebebi ellerine en uygun olan fareyi kullanmak istemeleridir.(isterseniz modlayabilirsiniz)
G402'den sonra Sensei Ten iyi bir ergonomik tercih olacaktır.

G402'ye alıştığım için bu boyutlarda yükseklikte ve düzlükte mouse tercih etmek istiyorum. Tabiki sensör olarak daha iyi olmasını istiyorum. Deathadder v2 daha iyi gözüküyordu fakat aldığımdaki pişmanlığı tekrardan yaşamak istemiyorum :D O yüzden ağırlığın sıkıntısı olur mu diye düşünüyorum model O'da. Aklımda Sensei 310, Sensei Ten, Glorious Model O var. En azından Deathadder V2'den iyi olsun yeter ya sıkıldım araştırmaktan mouse bakmaktan :D
@Xeonayp Dostum başka konu açmak istemedim rahatsız etmiyorum umarım. Sence 450 tl gibi fiyata M42 alınır mı ? Gerçi konu açmıştım da görmemişsin galiba. Biraz elime oturaklı mouse istiyorum. Şuan Deathadder V2 kullanıyorum biraz büyük geliyor. Birazdan satacağım ve yeni mouse siparişi vereceğim de. Senden de bi tavsiye alsam iyi olur

Son düzenleme:

Geri
Yukarı